0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
 • Gallery Image

LOCIOM 2 NE 1 ME LULE LOTUS -SOBIO-200M

1,850.00 L

Lodhja, stresi, ndotja, çrregullimet hormonale dhe mënyra jo e shëndetshme e jetesës shkaktojnë dëmtime, skuqje të përkohshme, zmadhimin e poreve, lëkurë e lodhur dhe pa shkëlqim.

A mund të kemi lëkurë të përsosur me mënyrën moderne të jetës? Për të gjithë ata që ëndërrojnë të kenë lëkurë të përsosur So Bio zbuloi Lule Zambakun, një simbol i pastërtisë dhe bukurisë.

Seria e re përbëhet nga një protokoll i kujdesit në 4 hapa, për përmirësimin dukshëm të cilësisë së lëkurës, duke u fokusuar në tre dimensione: strukturë e mëndafshtë, e tonifikuar dhe poret.

Share:

Përshkrim

So Bio Etic- Locion 2 në 1 me lule LOTUS uji 200ml

Lodhja, stresi, ndotja, çrregullimet hormonale dhe mënyra jo e shëndetshme e jetesës shkaktojnë dëmtime, skuqje të përkohshme, zmadhimin e poreve, lëkurë e lodhur dhe pa shkëlqim.

A mund të kemi lëkurë të përsosur me mënyrën moderne të jetës? Për të gjithë ata që ëndërrojnë të kenë lëkurë të përsosur So Bio zbuloi Lule Zambakun, një simbol i pastërtisë dhe bukurisë.

Seria e re përbëhet nga një protokoll i kujdesit në 4 hapa, për përmirësimin dukshëm të cilësisë së lëkurës, duke u fokusuar në tre dimensione: strukturë e mëndafshtë, e tonifikuar dhe poret.
-Cilësia e lëkurës përmirësohet ndjeshëm

-Poret minimizohen

-Lëkura merr pamje të njëtrajtshme

-Objektivi: 0 imperfeksione në mënyrë sa më natyrale

 

Hapi 1: Shkuma Lotus

Hapi 2: Locion 2 në 1 për heqjen e papastërtive & pastrimin e thellë të poreve.

Përmirëson cilësinë e lëkurës në tri dimensione: Teksture – Ngjyrë – Poret

 

Udhëzime:

1) Për të larguar papastërtitë e fytyrës, njomeni një copë pambuku me locion dhe pastroni fytyrën dy herë në ditë pasi e keni pastruar me shkumën e së njëjtës seri.

Lëkura mbetet e pastër, e butë dhe e unifikuar.

2) Për largimin e toksinave që bllokojnë poret dhe nuk e lënë lëkurën të marrë frymë, një herë në javë, shtoni 2 kapakë locion në një tas me ujë të nxehtë, mbuloni

kokën me një peshqir dhe bëni një banjë me avull për rreth dhjetë minuta.

 

Përbërësit: Aqua (Water), Alcohol**, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Glycerin, Decyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Zinc PCA, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Nelumbo Nucifera Flower Extract*, Linalool, Citric Acid, Potassium Sorbate, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*

 

99% e totalit me origjinë natyrore

21% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike

 

 • Paraben free
 • Ether Glycol, PEG, EDTA  free
 • GMO free
 • No Soduim lauryl sulfate
 • No petrochemical compounds
 • Not  tested on animals.
 • No animal by-product
 • Not use colouring agents
 • Formulë e testuar dermatologjikisht
 • 100% natural fragrance

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOCIOM 2 NE 1 ME LULE LOTUS -SOBIO-200M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.