0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SERUM RIGJALLËRUES ROZË ME VEPRIM FRESKUES – SO’BIO ÉTIC-30ml

2,980.00 L

Serum freskues rozë i pasuruar me mikroperla të vajit organik të Arganit , vajit organik të  Camellia -s dhe kolagjenit bimor që rikthen rehatinë dhe qëndrueshmërinë dhe i jep vitalitet lëkurës së maturuar.

Përshkrim

Një serum rozë margaritar i pasuruar me mikroperla të vajit ushqyes organik të Arganit, vaj organik Camellia dhe kolagjen vegjetal,
që rikthen rehatinë dhe qëndrueshmërinë dhe i jep vitalitet lëkurës së pjekur.

Përbërje e pasur me vlerë me:
Vaj argani organik dhe tregtar i drejtë  me veprim ushqyes.
Vaji organik i Camellias* me veprim rigjenerues te lekures.
Kolagjen bimor  me veti ri-perteritese të lëkurës.
Bio-garanci nga Léa Nature Laborator y
99% me origjinë natyrore
0% silikon, vaj mineral, aromë sintetike

Përbërja e testuar dermatologjikisht

 INGREDIENTS:AQUA / WATER / EAU: Purified water MALVA
SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT : Mauve floral water bio-refining, apaising
ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL
TRIGLYCERIDE: Naturally Originally
Impregnated PROPANEDIOL, GLYCERIN, GLYCOL PENTHYLINES: Naturally Originated Humidifiers TRIETHYL CITRATE
: Naturally
Originally Immersible CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL
algae redensifiant 
PRUNUS PERSICA (PEACH) LEAF EXTRACT , PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT , RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) FRUIT EXTRACT : Active éclat du teint d’iorigine biologique
FISH: Global natural anti-aging
agent HYDROLYZED HYALURONIC ACID: Refining natural hyaluronic acid 
MICA: Light reflector  natural origin
HELIANTHUS
ANNUUS Vitamin E natural antioxidant natural SCLEROTIUM
GUM, XANTHAN GUM, GELLAN GUM: Natural natural gels
Fragrance (FRAGRANCE): Perfume 100%
natural natural CI 77491 (IRON OXIDES): HORGIC
SODIUM HYDROGEN ACID : Natural origin pH adjusters
SEA SALT, SODIUM LEVULINATE, PHYTIC ACID, LEVULINIC ACID: Natural origin
stabilizers BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE: Synthetic original conservatives
LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL: Natural allergens from plants, present in the perfumed composition 100% of natural origin

99% of all ingredients are of natural origin

22% of all ingredients are organic

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM RIGJALLËRUES ROZË ME VEPRIM FRESKUES – SO’BIO ÉTIC-30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *