0

Nuk ka produkte në shporte.

Icon Image

Trupa certifikuese

Certifikimi I ECOCERT , garancia e duhur per cdo product I jep vlera emrit tone.

Icon Image

Vizioni yne

Bio Center ne thelb ka njeriun, mireqenien e tij, persosmerine e trupit dhe shpirtit duke mbrojtur persosmerine e vete natyres dhe bukurise se saj unike.

Icon Image

Bota jone Organike & Natyrale

Cdo produckt i perzgjedhur me qellimin e vetem per te permiresuar shendetin e te gjitheve me perberes natyral dhe organik.

Icon Image

Angazhimi yne

Te jetosh jeten, ta duash ate, te ndihesh mire me veten, te buzeqeshesh cdo dite eshte misioni yne! Pertej te bukures, qendron cdo gje e vertete! Vish buzeqeshjen!

HEY!

Mire se erdhe ne familjen tone! Mund te kesh degjuar per ne, rastesisht ose qellimisht dhe tani po mendon se pse hyre ketu? Nese te pelqen te njohesh gjera te reja, te jetosh mire, te kesh gjithmone besim te vetja, atehere je ne vendin e duhur. Ketu do te gjesh rrefime te sinqerta se si menyra e te ushqyerit dhe stili I jeteses mund te te ndryshoje jeten pergjithmone. Do te njohesh gjera te reja, te thjeshta ne dukje por me nje histori ndryshe duke bere secilen prej tyre unike. Me shume dashuri: BIO CENTER.

Bg Image

Yogi Tea

Icon Image

Caji me te cilin filloi historia YOGI TEA.

Icon Image

Themeluesi per diversitetin e shijeve unike te cajrave Yogi.

Icon Image

Perzierje unike dhe nje kombinim fantastic I erezave tradicionale.

kanelle, kardamon, xhinxher, karafil, piper I zi.

Icon Image

Relaksues,, I shijshem, pikant, dhe i mrekullueshem.

Icon Image

Abonohu ne listen tone

Abonohu per te perfituar ofertat dhe njoftimet me te fundit nga Bio Center.

This site is registered on wpml.org as a development site.