0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

KONDICIONER PËR FLOKË TË LYER ME HIBISCUS -200ml-

900.00 L

Për një ngjyrë rrezatuese, kondicioneri me Hibiscus organik dhe Acid Laurik Coco do të mbrojë dhe ushqejë flokët tuaj të
lyer ose të theksuar.
Ajo zgjidhet dhe ruan shkëlqimin e ngjyrëssuaj. Flokët tuaj qëndrojnë të zhdërvjellët dhe të shndritshëm falë Hibiscus dhe
veprimit të tij antioksidues.

0% silikon

So’Bio étic® prezanton një linjë të re të produkteve të flokëve me respekt absolut për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.
Me një përbërje inovative pa silikon, ato përmbajnë një kompleks të specializuar të bazuar në rrëshirë natyrale që siguron veprim të butë.
Ofrojnë kondicionerët So’Bio étic®
Flokë të butë, pa nyje
Shkëlqim dhe butësi natyrale çdo ditë!
Kondicioner për flokët me Acid Laurik Hibiscus & Kokosi
Ushqyer dhe mbrojtje intensive për Flokët dhe Flokët e lyer me thekse.
Zgjidh dhe mbron shkëlqimin e ngjyrës.
Lehtëson modelin e flokëve.
Flokët marrin shkëlqim falë veprimit antioksidant të Hibiscus!
PËRDORIMI
1) Si krem kondicioner: aplikojeni pas larjes me shampo, në majat e flokëve. Lëreni për 1-2 minuta dhe shpëlajeni mirë.
2) Si një produkt me varfëri të ulët: Shmangni larjen e përditshme me shampo. Përdorni balsamonin në vend të shampos midis banjove dhe
jepini një kujdes të vërtetë flokëve tuaj.
Léa Nature Laboratories kanë zhvilluar linjën e produkteve të flokëve So’Bio etic me respekt për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.

PËRBËRËSIT:  Aqua / Water / Eau: purified water
Malva Sylvestris (Mallow) Extract **: floral water bio bio
Behenyl Alcohol: factor of natural origin
Glycerin: hydratant1
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter **: brown
Brassicyl Valinate Esylate: capillary conditioner of natural origin Glyceryl
Stearate, Arachidyl Glucoside: emulsifiers of natural origin
Cocos Nucifera (Coconut) Oil **: coconut oil bio
Hibiscus Sabdariffa Flower Water **: spinach
: capillary conditioner of natural origin
Arachidyl Alcohol: natural origin support factor
Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder **: bio aloe vera
powder Arginine: amino acid Perfume
(Fragrance): 100% natural origin
Acetum / Vinegar / Vinaigre: Litsea
Cubeba Fruit Oil ** wine: essential oil of exotic green wine
Sativa (Rice) Seed Protein, Oryza Sativa (Rice) Extract: rice extracts
Sodium Levulinate, Phytic Acid: natural origin stabilizers
Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate:
Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Citric Acid preservatives: oil Natural origin
Limonene, Citral, Linalool: allergens naturally present in the perfume

99% e të gjithë përbërësve janë me origjinë natyrale

14% e të gjithë përbërësve janë organikë

Eter Glikoli pa paraben
, PEG, EDTA pa
OMGJ pa
Soduim lauril sulfat
Pa komponime petrokimike
Nuk është testuar te kafshët.
Nuk ka nënprodukt kafshësh
Mos përdorni ngjyrues
Përbërje e testuar dermatologjikisht
100% aromë natyrale

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONDICIONER PËR FLOKË TË LYER ME HIBISCUS -200ml-”

Your email address will not be published. Required fields are marked *