0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SERUM HIDRATUES ME CAMELLIA & JELLY ROYAL – SO’BIO ÉTIC – 30ML

4,350.00 L

Rigjeneron lëkurën, duke synuar shtrëngimin dhe rifitimin e densitetit

Përshkrim

SERUM RIGJENERUES hidratues hidraton dhe rigjeneron lëkurën duke synuar shtrëngimin, rikuperimin e densitetit dhe tonifikimin e lëkurës.
REZULTATE I MENJHERSHEM: Lëkura hidratohet dhe bëhet e rehatshme. Tiparet e fytyrës zbuten.
ME PËRDORIM TË PËRDITSHËM: Lëkura rifiton densitetin e humbur dhe fiton volum.
Kolagjeni i lëkurës përmirësohet duke ofruar forcim efektiv.
Lëkura duket e tonifikuar, e ndritshme, plot vitalitet.
SO’BiO etic krijon linjën Précieux Argan PEAUX MATURES për të përmbushur kërkesat e rehatisë, densitetit dhe vitalitetit të lëkurës që me
kalimin e kohës hollohet dhe dobësohet.
Një sinergji unike dhe e patentuar e përbërësve organikë të njohur për përbërjen e tyre të pasur dhe efektive.
Ari kundër plakjes, VAJI ushqyes i ARGANIT përforcohet nga veprimi i fortë i PULPËS organike ROYAL (me origjinë franceze të certifikuar)
dhe vetitë rigjeneruese të VAJIT Camellia , në një seri produktesh me teksturë të pasur e të lehtë.
Përfitimet dhe rezultatet e serisë
Rikuperimi i vëllimit, densitetit dhe qëndrueshmërisë.
Lëkurë e forcuar, rrezatuese dhe e rinovuar!
EFIÇENCA E DËSHMUAR
Rezultati i hidratimit: 95%
Rezultati i rigjenerimit: 73%
Rezultati i blicit: 80%
% kënaqësia e 47 vullnetarëve duke përdorur 28 ditë
Udhëzime për përdorim; Aplikojeni serumin çdo mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër.
Përbërje e testuar dermatologjikisht, pa kruajtje, e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Perberesit: Aqua / Water / Eau, Malva Sylvestris (Mallow) Extract *, Caprylic / Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Oil *, Acacia Decurrens / Jojoba / Sunflower Seed Wax / Polyglyceryl S, 3g Stearate SE, Bentonite, Perfume (Fragrance), Sodium Levulinate, Benzyl Alcohol, Camelia Oleifera Seed Oil *, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Algae Extract, Alcohol **, Sodium Hydroxide, Phytic Acid, Royal Jelly *, Linalool, Lactic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Potassium Sorbate, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract *, Limonene, Anise Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Tocopherol, Pyrus Malus (Apple Fruit) Extract *, Rubus Idaeus (Raspberry Fruit) Extract *, Glycine (Soybean) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil

99% of all ingredients are of natural origin

21% of all ingredients are organic

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM HIDRATUES ME CAMELLIA & JELLY ROYAL – SO’BIO ÉTIC – 30ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *