0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

KREM DITE ME LULE LOTUS – SO’BIO ETIC-50ML

2,800.00 L

Hidraton lëkurën dhe zbut tiparet e fytyrës

Share:

MOSHA: 20+ SHENJAT E PLAKJES
Kremi DAY Kremi DITE Perfecting Hydrating
me LULE LOTUS,LAJTHI ZINK
hidraton lëkurën, zbut tiparet e fytyrës dhe
siguron lëkurë më të relaksuar dhe rrezatuese.
Veprimi i kremit maksimizohet me përdorimin e përditshëm.
Çehrja e lëkurës është më rrezatuese, tekstura e lëkurës më shumë
i dendur.
EFIÇENCA E DËSHMUAR
Lëkurë më e relaksuar: 75%
Lëkurë më e ndritshme: 82%
Lëkura më e bukur: 79%
% kënaqësia e 29 vullnetarëve me përdorimin e 28 ditëve
Lodhja, stresi, ndotja, mund të shkaktojnë defekte, skuqje kalimtare, pore të zmadhuara, lëkurë të demtuara, të lodhur dhe të
përshpejtojnë procesin e plakjes.
Lëkura dehidratohet, lëkura bëhet e zbehtë dhe shfaqen shenjat e para të moshes.
SO’BiO etic ka krijuar një linjë që lufton kundër shenjave të para të plakjes duke i ofruar shkëlqim lëkurës së dehidratuar dhe të demtuar.
Një sinergji e patentuar e përbërësve aktivë me veti hidratuese dhe antioksiduese e përbërë nga lulet rozë të Lotusit, simboli i shenjtë i
pastërtisë dhe bukurisë shekullore, lajthia  dhe zinku e zbukurojnë lëkurën në mënyrën më natyrale.

PERBERESIT: Aqua / Water / Eau, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water *, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Coco-Caprylate / Caprate, Arachidyl Glucoside, Bentonite, Lauroyl Lysine, Aratechid Alcohol, Cetearyl Alcohol Benzyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Rice Sativa (Rice) Powder *, Perfume (Fragrance), Zinc PCA, Behenyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Cetearyl Glucoside, Phytic Acid, Sodium Hydroxide, Linalool, Lactic Acid, Lim Flower Extract *, Citric Acid, Citronellol, Geraniol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citral, Glycine Soja (Soybean) Oil

99% of all ingredients are of natural origin

22% of all ingredients are organic

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DITE ME LULE LOTUS – SO’BIO ETIC-50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.