0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SHKUME PASTRUESE ME TEA TREE SO’BIO ETIC-150ML

1,830.00 L

Lejon pastrim të butë të lëkurës problematike rinore

Share:

Përshkrim

Lëkura me defekte kërkon kujdes të veçantë. SO’BiO ka krijuar një linjë të plotë të bazuar në vajin esencial organik TEA TREE për kujdesin e
lëkurës me puçrrat dhe aknet e adoleshentëve dhe të rriturve.
Shkumë pastrues që kombinon butësinë e ujit të lajthisë së shtrigës me efektivitetin e vajrave esencialë organikë të Pemës së Çajit,
Lavandës, Bergamotit dhe Ylang.
Tekstura e saj lejon pastrimin e butë të lëkurës problematike rinore, për një rezultat të pastër, të freskët dhe të këndshëm.
PËRBËRJE E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
Ideale për lëkurën problematike të adoleshentëve dhe të rriturve.
Efektiviteti i provuar **
Lëkurë më e pastër (96%)
Lëkurë më e freskët (92%)
Pamje më mat (92%)
Papërsosmëritë zvogëlohen (92%)

INGREDIENTS: Aqua / Water / Eau, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water *, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil *, Lavandula Angave *, Limonene, Linalool, Sodium Levulinate, Melaleuca Alternifolia (TEA Tree) Leaf Oil *, Cananga Odorata (Flower) Oil *, Sodium Benzoate

* Organic farming ingredients

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHKUME PASTRUESE ME TEA TREE SO’BIO ETIC-150ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *