0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

KREM PËR SYTË ME CAMELLIA & JELLY ROYAL – SO’BIO ÉTIC-15ML

4,350.00 L

Kremi i syve  ILLUMINATING SMOOTHING EYE CONTOUR   kujdeset dhe riformëson zonën e ndjeshme rreth syve. Zbukuron dhe relakson pamjen

Share:

Përshkrim

Kremi i syve ILLUMINATING SMOOTHING EYE CONTOUR kujdeset dhe riformëson zonën e ndjeshme rreth syve.
Zbukuron dhe relakson pamjen.
Përbërësit aktivë natyralë që përmban veprojnë kundër rrudhave, rrathëve të errët dhe relaksimit.
Kontura e syve rimerr një shkëlqim rinor, ndërsa rrudhat dhe shenjat e plakjes zbuten.
REZULTATE I MENJËHERSHËM: Kontura e syve zbutet, pamja “hapet” dhe shkëlqen falë përqindjes së lartë të vajit të Arganit.
ME PËRDORIM TË PËRDITSHËM: Promovon rigjenerimin e qelizave falë xhelit mbretëror dhe vajit të kamelias
ndërsa qeset dhe rrathët e zinj reduktohen falë Algës së Gjelbër që përmban.
SO’BiO etic krijon linjën Précieux Argan PEAUX MATURES për të përmbushur kërkesat e rehatisë, densitetit dhe vitalitetit të lëkurës që me
kalimin e kohës hollohet dhe dobësohet.
Një sinergji unike dhe e patentuar e përbërësve organikë të njohur për përbërjen e tyre të pasur dhe efektive.
Ari kundër plakjes, vaji ushqyes i ARGANIT përforcohet nga veprimi i fortë i PULPËS organike ROYAL (me origjinë të certifikuar franceze) dhe
vetitë rigjeneruese të qelizave të VAJIT DEVE , në një seri produktesh me teksturë të pasur e të lehtë.
Përfitimet dhe rezultatet e serisë
Rikuperimi i vëllimit, densitetit dhe qëndrueshmërisë.
Lëkurë e forcuar, rrezatuese dhe e rinovuar!

PËRBËRËSIT: Aqua / Water / Eau, Malva Sylvestris (Mallow) Extract *, Argania Spinosa Kernel Oil *, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Behenyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodyl Alcohol, Sodium Lev Oil *, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Maris Aqua / Sea Water / Eau De Mer, Hydrogenated Vegetable Oil, Royal Jelly *, Sodium Hydroxide, Chlorella Vulgaris Extract, Lactic Acid, Polygonum Fagopyrum (Seed) Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Algin Linalool, Phenethyl Alcohol, Sucrose, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil

99% of all ingredients are of natural origin

21% of all ingredients are organic

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PËR SYTË ME CAMELLIA & JELLY ROYAL – SO’BIO ÉTIC-15ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *