0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

EYE SHADOW POWDER, PURE COLOR -SO BIO ETIC-

1,790.00 L

– GRIM INTENSIV DHE ME NGJYRA TË SYVE –

Share:

Fokus i plotë tek sytë!

Bëjini sytë tuaj të dallohen falë paletës së ngjyrave të ofruar nga hijet e syve organike të certifikuara SO’BiO étic®Pure Color . Falë nuancave të frymëzuara nga natyra të marra nga pigmente 100% natyrale , nxirrni në pah sytë tuaj me ngjyra. Zgjidhni nga bezha e shndritshme, kafeja e ndritur, grija e çmuar, trëndafili i butë, oniksi i zi, e bardha kristalore ose kumbulla për t’iu përshtatur stilit tuaj pavarësisht nga ngjyra e syve, falë këtyre nuancave të përjetshme.

Këto hije sysh janë të ngarkuara me pigmente dhe mund të aplikohen lehtësisht për të arritur një rezultat intensiv dhe plot ngjyra ose një efekt më të tymosur përmes përzierjes. Tekstura e butë dhe e lehtë shkrihet në kapakun e syrit, duke e bërë aplikimin tepër të lehtë. Ngjyrat mund të përzihen së bashku për një rezultat të sofistikuar dhe të qëndrueshëm që është rezistent ndaj vrapimit dhe rrudhave.
Falë një formule që është e pasuruar me aloe vera organike dhe të tregtisë së drejtë për mbrojtje dhe hidratim*, si dhe pluhur orizi dhe tapioke për matifikimin, do të merrni rezultate perfekte të grimit duke përkëdhelur sytë tuaj. Kjo formulë e testuar dermatologjikisht është e rehatshme dhe e butë për sytë, si dhe jo e dhimbshme dhe jo irrituese për qepallat e syve. Prandaj është ideale për sy të ndjeshëm.

Të disponueshme në 7 nuanca intensive dhe të pigmentuara, këto hije organike të çertifikuara SO’BiO étic® Pure Color do t’ju lejojnë të arrini çdo rezultat të grimit që dëshironi, pavarësisht nga stili juaj. Pavarësisht nëse preferoni grim me pamje natyrale ose një përfundim më intensiv dhe me ngjyra, zgjidhni rimelët tanë organikë dhe 100% natyralë.

Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

  • Përshtatur për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti
  • 100% pigmente natyrale
  • 0% silikon, aroma artificiale dhe ngjyrues
  • Prodhuar në FRANCE

There are no reviews yet.

Be the first to review “EYE SHADOW POWDER, PURE COLOR -SO BIO ETIC-”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.