0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

KONDICIONER PËR FLOKË TË MBROJTUR ME RICIN. -200ml-

900.00 L

Për FLOKË TË MBROJTUR, kondicioneri me vaj kastor dhe argininë është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve,
madje edhe ato më të dëmtuarit.
Stilimi bëhet më i lehtë, flokët tuaj rifitojnë gjallëri dhe butësi.

  • 99% me origjinë natyrore
  • 0% silic, vaj mineral

So’Bio étic® prezanton një linjë të re të produkteve të flokëve me respekt absolut për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.
Me një përbërje inovative pa silikon, ato përmbajnë një kompleks të specializuar të bazuar në rrëshirë natyrale që siguron veprim të butë.
Ofrojnë kondicionerët So’Bio étic®
Flokë të butë, pa nyje
Shkëlqim dhe butësi natyrale çdo ditë!
Kondicioner flokesh me vaj kastor dhe arginine.
Forcimi i strukturës së flokëve në flokë normalë dhe të dëmtuar.
Zbërthen dhe ushqen flokët në thellësi.
Lehtëson modelin e flokëve.
Flokët fitojnë energji dhe strukturë të lehtë.
PËRDORIMI
1) Si krem kondicioner: aplikojeni pas larjes me shampo, në majat e flokëve. Lëreni për 1-2 minuta dhe shpëlajeni mirë.
2) Si maskë: aplikojeni në flokë të lagur. Lëreni për 5 minuta dhe shpëlajeni mirë.
3) Si një produkt me varfëri të ulët: Shmangni larjen e përditshme me shampo. Përdorni balsamonin në vend të shampos midis banjove dhe
jepini një kujdes të vërtetë flokëve tuaj.
Léa Nature Laboratories kanë zhvilluar linjën e produkteve të flokëve So’Bio etic me respekt për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.

PËRBËRËSIT: Aqua / Water: purified water;
Behenyl Alcohol: natural origin support agent;
Malva Sylvestris (Mallow) Extract **: floral floral water of Mauve bio;
Glycerin: hydrating;
Ricinus Communis (Castor) Seed Oil **: Ricin bio oil;
Glyceryl Stearate: emulsifying;
Brassicyl Valinate Esylate Esylate: conditioner of natural origin;
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil **: huile de Tournesol bio; Arachidyl Glucoside: emulsifying;
Caesalpina Spinosa Gum: natural conditioner;
Arachidyl Alcohol: natural origin support agent;
Sodium Benzoate: conservative;
Perfume (Fragrance): 100% natural origin;
Arginine: amino acid;
Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder **: powder of Aloe vera bio;
Sodium Levulinate: natural origin stabilizer;
Linalool, Geraniol: naturally occurring allergens present in the perfume;
Lactic Acid, Sodium Hydroxide: natural pH adjuvants naturally.

99% e të gjithë përbërësve janë me origjinë natyrale

12% e të gjithë përbërësve janë organikë

Eter Glikoli pa paraben
, PEG, EDTA pa
OMGJ pa
Soduim lauril sulfat
Pa komponime petrokimike
Nuk është testuar te kafshët.
Nuk ka nënprodukt kafshësh
Mos përdorni ngjyrues
Përbërje e testuar dermatologjikisht
100% aromë natyrale

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONDICIONER PËR FLOKË TË MBROJTUR ME RICIN. -200ml-”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.