0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SO BIO ETIC- UJE MICELAR ME ARGAN DHE ACID HYALURONIC 500ml

2,000.00 L

Largon papastertite, pastron thellësisht dhe hidraton lëkurën

FYTYRA / SYTË EAU MICELLAIRE
Me Argan dhe acid hialuronik.
Largon papastertite, pastron thellësisht dhe hidraton lëkurën duke hequr grimin nga fytyra dhe sytë duke e lënë lëkurën të butë dhe të
hidratuar.
E pastër, e freskët dhe e tonifikuar, lëkura juaj është gati për aplikimin e kujdesit të përditshëm.
Formula e avancuar me:
Ekstrakti i arganit i njohur për vetitë e tij rigjeneruese dhe zbutëse.
Acidi hialuronik që kontribuon në hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës.
Ujë me lule Kamomili që qetëson dhe qetëson lëkurën dhe sytë.
Glicerinë vegjetale për hidratim dhe mbrojtje.
Pastrues bimor dhe jashtëzakonisht të butë.
Përbërje e testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht, e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe ata që përdorin lente kontakti.
étic +: Për të krijuar këtë linjë të vlefshme, So Bio zgjodhi vaj argani organik me cilësi të lartë nga zona e famshme midis Essaouira dhe Agadir.
Në të njëjtën kohë, ajo angazhohet në mënyrë aktive për nxitjen dhe nxitjen e zhvillimit agro-ekologjik të rajonit.
Pra, Bio étic është një anëtar aktiv i 1% Planet for the Planet dhe është e përkushtuar të dhurojë 1% të të ardhurave të saj neto çdo vit për
organizatat mjedisore
PËRBËRËSIT:

Aqua (Water), Anthemis Nobilis Flower Water *, Glycerin, Sodium Levulinate, Benzyl Alcohol, Caprylyl / Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Perfume (Fragrance), Argania Spinosa Kernel Extract *, Sodium Hydroxide, Lactic , Potassium Sorbate, Geraniol *

99% e të gjithë përbërësve janë me origjinë natyrale
11% e të gjithë përbërësve janë organikë
Eter Glikoli pa paraben
, PEG, EDTA pa
OMGJ pa
Soduim lauril sulfat
Pa komponime petrokimike
Nuk është testuar te kafshët.
Nuk ka nënprodukt shtazor
Nuk përdor ngjyrues
Përbërje e testuar dermatologjikisht
100% aromë natyrale
* Kultivim organik i certifikuar nga Ecocert Greenlife në dispozicion në: www.cosmetiques.ecocert.com

There are no reviews yet.

Be the first to review “SO BIO ETIC- UJE MICELAR ME ARGAN DHE ACID HYALURONIC 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *