0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SHAMPO FAMILJARE PA SULFATE ALOE VERA & JOJOBA – NATURADO -1000ml-

2,940.00 L

Shampo organike ideale për përdorim nga e gjithë familja.

Përshkrim

Shampo organike ideale për përdorim nga e gjithë familja dhe për fëmijët mbi 3 vjeç.
I përshtatshëm për përdorim të përditshëm falë përbërjes jashtëzakonisht të butë me Aloe Vera dhe Jojoba.
I jep flokëve me shkëlqim, të butë dhe të lehtë.
Nuk përmban ALS (Amonium Lauryl Sulfate) kështu që mund të përdoret nga lëkurat jashtëzakonisht të ndjeshme dhe reaktive.
Pa sulfate.

Përbërësit INCI:Aqua, Sodium coco-sulfate, Coco-glucoside, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Perfume, Benzyl alcohol, Citric acid, Sodium sulfate, Lauryl glucoside, Potassium sorbate, Stearyl citrate, Sodium hydroxide, Hydrolyzed barley leaf juice powder *, Dehydroacetic acid, Butyrospermum parkii oil, Benzoic acid, Limonene, Geraniol.

99.19% e të gjithë përbërësve janë me origjinë natyrale

11% e të gjithë përbërësve janë organikë

Eter Glikoli pa paraben
, PEG, EDTA pa
OMGJ pa
Soduim lauril sulfat
Pa komponime petrokimike
Nuk është testuar te kafshët.
Nuk ka nënprodukt shtazore
Nuk përdor agjentë ngjyrues
E testuar dermatologjikisht
aromë 100% natyrale
* Kultivim organik i certifikuar nga Ecocert Greenlife në dispozicion në: www.cosmetiques.ecocert.com

** përbërës natyralë të vajrave esencialë

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO FAMILJARE PA SULFATE ALOE VERA & JOJOBA – NATURADO -1000ml-”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.