0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SANOTINT – REFLEX

1.00 L8.00 L

SANOTINT REFLEX është një produkt me bazë bimore me ekstrakte të kamomilit, Kinës, gjetheve të ullirit dhe melit të artë që ndërveprojnë me njëri-tjetrin dhe i japin flokëve reflektime të gjalla dhe të shkëlqyera.

Mbulon rreth 20% të flokëve gri.

SANOTINT REFLEX është gati për përdorim. Paketa është e mjaftueshme për 1-2 aplikime në varësi të gjatësisë së flokëve.

Produkt i prodhuar ne ITALI

RREZIKU I REAKSIONIT ALERGJIK ËSHTË ULET SHQIPTARË
NUK PËRMBAN PARABEN, AMONIAK, METALE TË SHTUARA, PARAFINË, SILIKONE, FORMALDEHID, RESORCIN
NIKEL TESTUAR

Clear
Share:

Përshkrim

SANOTINT REFLEX është një produkt me bazë bimore me ekstrakte të kamomilit, Kinës, gjetheve të ullirit dhe melit të artë që ndërveprojnë me njëri-tjetrin dhe i japin flokëve reflektime të gjalla dhe të shkëlqyera duke krijuar nuanca të ndryshme nga e zeza e thellë deri tek e kuqja e artë e ngrohtë.

Duke mos qenë një nuancë, pigmentet e një reflektuesi nuk depërtojnë në flokë, por mbështeten vetëm në pjesën e jashtme të tij, kështu që ngjyra eliminohet gradualisht në 5 – 6 larje.

Mbulon deri në 20% të flokëve të bardhë butësisht, por jo përgjithmonë si një nuancë.

Në prani të shumë flokëve të bardhë, ju rekomandojmë të përdorni SANOTINT CLASSIC ose SANOTINT SENSITIVE.

Lehtë për t’u përdorur

SANOTINT REFLEX është gati për përdorim. Nuk është e nevojshme të përzihet para aplikimit sepse nuk përmban asnjë substancë oksiduese. Aplikohet shumë lehtë: shpërndahet mirë, nuk pikon dhe pas kohës së ekspozimit prej rreth 20 minutash shpëlahet si shampo.

Produkt i sigurt

Produkti nuk përmban:

Amoniak, metale të shtuara, parafina, silikone, formaldehid, resorcinol.

Nikel TESTUAR

SPIKINI REFLEKSIONE TË REJA INTENSORE DHE NATYRORE DHE JEPONI SHKËLQIM FLOKËVE TUAJ.

REFLEX

51- E ZI, 52- GËSHENJË E ERRËT, 53- KAFE e çelur, 54- GËSHTENJË E ARTË, 55- GËSHTENJA BAKRI, 56- BURGUNDI, 57- E KUQE E ERRET, 58- E KUQE MAHAGONI

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANOTINT – REFLEX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.