0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SHAMPO PËR FLOKË TË HIDRATUAR ME KOKOS

1,250.00 L

Shampo hidratuese e vlerësuar “Grand Prix Benefits of Beauty 2020” me vaj kokosi dhe acid hyaluronic është ideale për përdorim të përditshëm dhe për te gjitha llojet e flokeve

Shampo hidratuese e vlerësuar “Grand Prix Benefits of Beauty 2020” me vaj kokosi dhe ACIDI HYALURONIC është ideale.
per perdorim te perditshem dhe per te gjitha llojet e flokeve
Hidraton fibrat e flokëve • Shkëlqim natyral • Elasticitet
Një shampo me përmbajtje të lartë të vajit të kokosit dhe acidit hialuronik që kontribuon në hidratimin e flokëve
duke mbajtur ujin dhe duke ruajtur lagështinë natyrale të fibrës së flokëve.
Flokët rigjenerohen duke fituar elasticitet dhe shkëlqim!
Léa Nature Laboratories kanë zhvilluar linjën e produkteve të flokëve So’Bio etic me respekt për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.
Përbërja e tyre nuk përmban sulfate, por një kompleks specifik të bazuar në rrëshirë bimore që lejon një veprim të butë në lëkurën e kokës.
Në 10 larje flokët rifitojnë shkëlqimin e tyre natyral!
Bio -Garancitë nga Léa Nature Laboratory
0% sulfate
0% silikon, vaj mineral, aromë sintetike, parabenë
99% me origjinë natyrore
Përbërja e testuar dermatologjikisht
Përbërësit organikë të njohur për vetitë e tyre
Formula e biodegradueshme dhe paketimi bimor – PE vegétal – për respekt absolut ndaj mjedisit

PERBERESIT: Aqua / Water / Eau, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil *, Glyceryl Stearate, Ricinus Communis (Castor Seed) Oil *, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Sodium Acid, Lactic Acid Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Perfume (Fragrance), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Caesalpina Spinosa Gum, Linalool, Sodium Hyaluronate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide

97% e të gjithë përbërësve janë me origjinë natyrale

11% e të gjithë përbërësve janë organikë

Kozmetikë organike COSMOS ORGANIC e çertifikuar nga Ecocert Greenlife sipas standardeve COSMOS, e disponueshme në http://cosmetiques.ecocert.com

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO PËR FLOKË TË HIDRATUAR ME KOKOS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *