0

Nuk ka produkte në shporte.

-50% off

Gallery Image
  • Gallery Image

MASKE PER FYTYREN DHE TRUPIN ME KRIPEN E HIMALAJAVE – SALTIC

3,680.00 L 1,840.00 L50% OFF

Maskë për fytyrën dhe trupin nga kripëra minerale Himalayan, e cila është shumë shëruese! Pastrim i thellë, detoksifikim, forcim, shkëlqim, efekt i madh terapeutik për aknet dhe puçrrat! Mund të vendoset në trup për të luftuar celulitin, për t’u çlodhur, për të eksfoluar. Maskë vërtet e shkëlqyer me rezultate të dukshme që nga përdorimi i parë! Shtrëngim i menjëhershëm dhe efekt mat! Adoleshentët e adhurojnë për rezultatet e saj të dukshme!

Maska Saltic Queen për fytyrën dhe trupin e prodhuar në pellgje natyrale nga pluhuri i tharë i kripës që vjen nga malet e Himalajeve dhe i jep lëkurës tuaj përbërjen e pasur të metaleve, mineraleve dhe kripërave natyrore, të cilat depozitohen në oqeane. në antikitet. Ofron pastrim të thellë të lëkurës, eksfolim, trajtimin e toksinave, duke rritur në këtë mënyrë rinovimin e qelizave dhe duke ndihmuar në rimbushjen e lëkurës. Ndërsa siguron hidratim dhe rrit rrjedhjen e lëndëve ushqyese në sipërfaqen e lëkurës duke ju dhënë freski natyrale, shkëlqim rinor dhe qëndrueshmëri.

Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe mund të përdoret në fytyrë dhe trup.

PËRDORIMI : Merrni dy lugë pluhur nga Maska Saltic Queen për fytyrën dhe trupin në ujë të vakët dhe i përziejmë derisa të bëhet homogjen. Aplikojeni kremin në lëkurë të pastër dhe lëreni të thahet.
Më pas shpëlajeni trupin ose fytyrën me ujë.
Aplikoni çdo javë.

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FYTYREN DHE TRUPIN ME KRIPEN E HIMALAJAVE – SALTIC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.