0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

KREM HIDRATUES ORGANIK COCO PËR KUJDESIN E FLOKËVE.

1,570.00 L

Për FLOKËT E HIDRATUAR, ky krem ​​kujdesi me vaj organik kokosi dhe acid hialuronik do të krijojë një shtresë të lehtë mbrojtëse dhe do të ushqejë flokët pa yndyrë dhe pa i rënduar.

 Flokë të mëndafshtë, të disiplinuar dhe të mbrojtur!

Kremi për kujdesin e flokëve të hidratuar është testuar nga testuesit e Beauté Test !

  • 99% përbërës me origjinë natyrale
  • 20% përbërës nga bujqësia organike
  • 0% silic, vaj mineral
  • Koncentrat i largimit
Share:

Léa Nature Laboratories kanë zhvilluar linjën e produkteve të flokëve So’Bio etic me respekt për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.
Përbërja e tyre nuk përmban sulfate dhe silikon por një kompleks specifik të bazuar në rrëshirë bimore që lejon një veprim të butë në lëkurën
e kokës.
Për hidratimin e flokëve kremi i kujdesit PA SHPLARJE.
Bazuar në vajin e kokosit dhe acidin hialuronik krijon një efekt
mbrojtës që ushqen pa lubrifikuar ose rënduar flokët.
Stilimi i flokëve lehtësohet, flokët marrin menjëherë një pamje të mëndafshtë dhe janë të mbrojtur.
Përbërja e koncentruar e kremit hidratues të flokëve ofron:
MBROJTJEN E STRUKTURËS SË FLOKUT.
Udhëzime për përdorim: Aplikoni një sasi të vogël kremi në flokë të lagur ose të thatë për të lehtësuar flokun dhe për të mbajtur flokët të
hidratuar siç duhet.
Produktet e flokëve SO’BiO etic nuk përmbajnë Sulfate – Parabenë – Silikon
Përbërja e biodegradueshme dhe paketimi bimor – PE vegétal – për respekt absolut të mjedisit.

PËRBËRËSIT: Aqua / Water / Eau, Aloe Barbadensis Leaf Juice *, Glycerin, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Coco-Caprylate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil *, Myristyl Glucoside, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Glycatel Sterate, Glycatel Sodium , Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Linalool, Sodium Hyaluronate, Caesalpina Spinosa Gum, Limonene, Sodium Benzoate, Sodium Levulinate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Citronellol, Tocopherol, Sodium Ann ( ) Seed Oil.

98% e të gjithë përbërësve janë me origjinë natyrale.

20% e të gjithë përbërësve janë organikë.

Eter Glikoli pa paraben, pa PEG, pa EDTA pa OMGJ, pa Soduim ,pa lauril sulfat
Pa komponime petrokimike
Nuk është testuar te kafshët.
Nuk ka nënprodukt kafshësh
Mos përdorni ngjyrues
Përbërje e testuar dermatologjikisht
100% aromë natyrale

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM HIDRATUES ORGANIK COCO PËR KUJDESIN E FLOKËVE.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.