0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
  • Gallery Image
  • Gallery Image
  • Gallery Image
  • Gallery Image

BRONZER HIGHLIGHTER, TEINT DIVIN – 15 GOLDEN MEDIUM- SO BIO ETIC

2,480.00 L

Pamje e puthur nga dielli! Falë pluhurit mineral organik ndriçues të çertifikuar nga linja jonë SO’BiO étic® Teint Divin , zbuloni se si të merrni atë pamje të këndshme me një prekje të thjeshtë të furçës së grimit. Formula e këtij pluhuri bronzues është pasuruar me pigmente 100% natyrale dhe lë një vello të lehtë në lëkurë. Nuanca e […]

Pamje e puthur nga dielli!

Falë pluhurit mineral organik ndriçues të çertifikuar nga linja jonë SO’BiO étic® Teint Divin , zbuloni se si të merrni atë pamje të këndshme me një prekje të thjeshtë të furçës së grimit. Formula e këtij pluhuri bronzues është pasuruar me pigmente 100% natyrale dhe lë një vello të lehtë në lëkurë. Nuanca e pigmentuar përmirëson ngjyrën tuaj dhe lehtëson konturimin e lehtë të fytyrës.

Një përfitim shtesë i kësaj formule është se është bërë me pluhur organik aloe vera, një bimë mrekullibërëse për lëkurën që është e ngarkuar me sheqerna, vitamina, minerale dhe aminoacide thelbësore dhe që është e njohur për vetitë e saj hidratuese, mbrojtëse dhe qetësuese. Përveç kësaj, virtytet matizuese të pluhurit organik të orizit e bëjnë këtë një formulë ideale për t’u kujdesur për lëkurën tuaj në mënyrë natyrale dhe për të siguruar lidhjen e saj me lëkurën për një rezultat natyral dhe lehtësim afatgjatë. Cilido qoftë toni i lëkurës suaj, ju mund t’i përshtatni rezultatet sipas nevojave tuaja ose sezonit.

Tekstura e hollë dhe prej mendafshi aplikohet lehtësisht me një furçë për t’i dhënë lëkurës tuaj atë pamje të njomë. Falë pluhurave të shkëlqyera të nënës së perlave, ajo ndriçon lëkurën për një lekure të nxirë dhe delikate me shkëlqim që të kujton verën.
Dhe akoma më mirë, kjo formulë është 100% natyrale dhe e përshtatur për lëkurën e ndjeshme! Mos prisni më të provoni këtë pluhur mineral ndriçues SO’BiO étic®, sekreti juaj i ri i bukurisë për të marrë grim me pamje natyrale dhe një lekure të nxirë , sikur sapo të ishit kthyer nga pushimet, por pa efektet e dëmshme të diellit. në lëkurën tuaj.
Shijojeni atë pamje të ndritur gjatë gjithë vitit!

Aroma nuk përmban asnjë alergjen të etiketuar,
Formulë jokomedogjene dhe jo tharëse,
I testuar dermatologjikisht. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme,

 

  • Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës,
  • 100% pigmente natyrale,
  • GARANCI ORGANIKE: 0% silikon, aroma artificiale dhe ngjyrues,
  • Prodhuar në Francë,

Mica, Calcium Carbonate, Tapioca Starch*, CI 77491 (Iron Oxides), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Kaolin, Lauroyl Lysine, Hydrogenated Castor Oil, Cellulose, CI 77492 (Iron Oxides), Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter*, Parfum (Fragrance), Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil*, CI 77499 (Iron Oxides), Glycolipids, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Oryza Sativa (Rice) Powder*, Jojoba Esters, Magnesium Stearate, Tin Oxide.

*Përbërës të kultivuar në mënyrë organike.
Cosmos organik i certifikuar nga ECOCERT Greenlife bazuar në standardet e disponueshme në https://cosmos.ecocert.com
100% e përbërësve totalë janë marrë në mënyrë natyrale.
22 % e totalit të përbërësve janë të kultivuara në mënyrë organike.

There are no reviews yet.

Be the first to review “BRONZER HIGHLIGHTER, TEINT DIVIN – 15 GOLDEN MEDIUM- SO BIO ETIC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.