0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

YOGI TEA- CLASSIC 17 bustina

469.00 L

Ekzotike, ngrohëse, frymëzuese.

Share:

Kjo  përzierje e mrekullueshme e kanellës së ëmbël, kardamomit, xhenxhefilit të ëmbël, karafilit dhe piperit frymëzoi brezat e jogëve si dhe markën YOGI TEA® dhe hodhi themelet për diversitetin e përzierjeve tona të çajit Ayurvedic. Shijojeni më së miri të ëmbëlsuar dhe të përzier me qumësht ose një alternativë vegane.

 

Çaji me të cilin filloi historia YOGI TEA®.

PERBERESIT: cinnamon*, cardamom*, ginger*, cloves*, black pepper*, cinnamon oil*

* Certified organic

There are no reviews yet.

Be the first to review “YOGI TEA- CLASSIC 17 bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *