0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SPAGHETTI MULTICEREALI 340 gr

420.00 L

SPAGHETTI MULTICEREALI 340 gr

GLUTEN FREE

Një dimension i ri në fushën e makaronave pa gluten po vjen për t’i dhënë spagetit të ri me shumë drithëra Probios.Është një bashkëjetesë harmonike e miellit të misrit, orizit, hikërrorit dhe kinoas.Të gjitha së bashku krijojnë makaronat më të mira e cila dallohet për shijen e saj të mrekullueshme duke ofruar të fortë aldente krijime për spageti  pa gluten. Një ide e shijshme dhe novatore, e mrekullueshme për të zëvendësuar makaronat tradicionale pa gluten, për ata që duan të provojnë një shije të re, të ndryshojnë dietën e tyre dhe të shijojnë drithëra alternative. Falë përpunimit special dhe konsistencës më të mirë gjatë gatimit, ju keni në duar një makarona të shijshme të aftë për të thithur të gjithë shijen e erëzës.

DETAJET E PRODUKTIT
Produkt biologjik
Vendi ITALI
Komponentët Miell misri * (55%), miell orizi * (27%), miell integral orizi * (12%), miell hikërror * (3%), miell quinoa * (3%). * Produkt i bujqësisë organike
Elementet ushqyese për 100gr. Energjia: 1449kj / 342kcal – Yndyrna: 1.50gr. – Nga të cilat të ngopura: 0,4gr – Karbohidrate: 75gr. – Nga të cilët sheqerna: 0.30g – Fibra: 2.10gr. – Proteinat: 6.30gr. – Kripë: <0,01gr.

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPAGHETTI MULTICEREALI 340 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.