0

Nuk ka produkte në shporte.

-50% off

Gallery Image
Gallery Image
  • Gallery Image
  • Gallery Image

SET DHURTASH ME AROME ORGANIKE FLEUR DE VANILLE – ACORELLE

6,790.00 L 3,390.00 L50% OFF

Lëreni veten të josheni nga  Kutia Acorelle Vanilla Flower Cocooning , aroma 100% natyrale që sjellin rehati dhe siguri.

Kjo kuti e bukur Acorelle përmban:

– Një Ujë Parfumi Organic Vanilla Flower 50 ml

– Parfum Organic Vanilla Flower roll-on prej 10 ml

Lëreni veten të josheni nga  Kutia Acorelle Vanilla Flower Cocooning , aroma 100% natyrale që sjellin rehati dhe siguri.  

Kjo kuti e bukur Acorelle përmban:

– Një Ujë Parfumi Organic Vanilla Flower 50 ml 

– Parfum Organic Vanilla Flower roll-on prej 10 ml

Olfaktologjia : 

–  Thelbi i Perusë : sjell butësi dhe butësi.
– Patchouli : lufton frikën.
– Lule vanilje : një aromë delikate dhe prezente, me një akordin më oriental të patchouli.

Kozmetikë për përdorim të jashtëm

Nuk është testuar në kafshë

Vegane

Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin:

Spërkatni eau de parfum Acorelle në çdo kohë të ditës sipas disponimit tuaj.

Aplikoni roll-on në një masazh të lehtë në pikat e energjisë: brenda kyçeve, pleksus, zgavrën e qafës. 

 

 

Anëtarësimi/Certifikimi:

INCI:  ALKOOL**, CENTAUREA CYANUS WATER*, PARFUM, BENZYL ALCOOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, CINNAMIL ALCOOL.

(*) Përbërësit nga Bujqësia Organike
(**) Të përpunuara nga përbërës organikë

100% e përbërësve totalë janë me origjinë natyrale
90% e totalit të përbërësve janë nga Bujqësia Organike

Kozmetikë ekologjike dhe organike të certifikuara nga ECOCERT Greenlife sipas standardit ECOCERT në dispozicion në https://cosmetiques.ecocert.com

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET DHURTASH ME AROME ORGANIKE FLEUR DE VANILLE – ACORELLE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.