0

Nuk ka produkte në shporte.

-50% off

Gallery Image
Gallery Image
  • Gallery Image
  • Gallery Image

SET DHURTASH ME AROME ORGANIKE DIVINE ORCHID – ACORELLE

6,790.00 L 3,390.00 L50% OFF

Parfume 100% me origjinë natyrale, të freskëta dhe të afirmuara, për të kaluar momente të këndshme pushimi dhe relaksi.

100% efikasitet natyral

Eksperte në prodhimin e parfumeve organike, Acorelle është rrethuar me parfumerë me bazë në Grasse, për t’ju ofruar aroma cilësore dhe të certifikuara nga Ecocert.

I përbërë nga alkooli organik i grurit, ujë organik me lule dhe koncentrat parfumi 100% me origjinë natyrale,  ujërat parfum Acorelle janë të shëndetshëm për trupin tuaj dhe për mjedisin. Ato nuk përmbajnë ftalate, fiksues kimikë ose nitro myshqe.

Uji organik me lule trëndafili i përfshirë në këtë eau de parfum Divine Orchidée ka veti hidratuese dhe rigjeneruese dhe mbështet notat kryesore.

Formula 100% e mirëqenies

Frymëzuar nga parimet e olfaktologjisë, Acorelle eau de parfum organik dhe roll on janë të përbërë nga vajra esencialë aktivë dhe aromatikë, të cilët veprojnë në emocione.

Orkideja Hyjnore me virtyte qetësuese përbëhet nga 2 vajra esencialë me veti plotësuese për të nxitur relaksimin dhe për të ndihmuar relaksimin.

Vaji esencial i drurit të sandalit vepron në ankth dhe portokalli ka një veprim qetësues që lehtëson qetësinë.

Rrotullimi i topit masazhues të parfumit, i aplikuar në pikat e energjisë, rrit dhjetëfish efektet e vajrave esencialë për të vepruar më shumë në emocionet tuaja. 

100% kënaqësi natyrale

Uji organik me lule trëndafili shoqëron në mënyrë delikate vajrat esenciale të portokallit dhe drurit të sandalit për një aromë të freskët dhe të sigurt, me nota lulesh dhe akorde aromatike.

Piramida e nuhatjes 

Familja: Qipro me lule

• Notat e sipërme (të perceptueshme për rreth 30 minuta): Kardamom dhe lule dardhe

• Notat e zemrës (mbizotëruese për 4 orë): Iris nga Firence dhe Murriz

• Nota bazë (e qëndrueshme për 10 orë ose më shumë): Patchouli, vanilje dhe mjedër

 

ALKOOL**, PARFUM (AROMË), UJI LULE ROSA DAMASCENA*, CITRAL, CITRONELLOL, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL.

* Përbërësit nga bujqësia organike

**Përpunuar nga përbërës organikë

100% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale

90% e totalit të përbërësve vijnë nga bujqësia organike 

80% fluturim

Kozmetikë ekologjike dhe organike të çertifikuara nga ECOCERT Greenlife sipas standardit ECOCERT në dispozicion në http://cosmetiques.ecocert.com

PERBERESIT

• ALKOLI **: alkool gruri 

• PARFUM (AROMË): përzierje e lëndëve të para natyrale dhe vajra esenciale aktive dhe aromatike

• ROSA DAMASCENA LULE WATER* (ujë me lule trëndafili): lufton dehidratimin dhe rigjeneron lëkurën

Ujërat e parfumit organik Acorelle përbëhen nga 100% alkool organik dhe ujë me lule dhe 100% vajra esencialë aktivë dhe aromatikë natyralë.

Ky produkt përmban gjurmë të CITRAL, CITRONELLOL, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE dhe LINALOOL, alergjenë natyralë të pranishëm në parfume.

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET DHURTASH ME AROME ORGANIKE DIVINE ORCHID – ACORELLE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.