0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
Gallery Image
  • Gallery Image
  • Gallery Image

RIMEL GJATESI DHE DEFINICION – SO BIO ETIC

1,980.00 L

A po ëndërroni për qerpikë shumë të gjatë dhe të ndare në mënyrë perfekte?

Atëherë do t’ju pëlqejë rimeli organik  për qerpiket me gjatësi të pafund të certifikuar nga SO’BIO étic®, e cila i bën qerpikët tuaj të duken më të gjatë dhe i jep definicion syve tuaj, duke e bërë atë të papërmbajtshëm

A po ëndërroni për qerpikë shumë të gjatë dhe të ndare në mënyrë perfekte?

Atëherë do t’ju pëlqejë rimeli organik  për qerpiket me gjatësi të pafund të certifikuar nga SO’BIO étic®, e cila i bën qerpikët tuaj të duken më të gjatë dhe i jep definicion syve tuaj, duke e bërë atë të papërmbajtshëm. Me furçën e tij tepër precize që ndan dhe zgjat çdo qerpik një nga një, ato ripërcaktohen dhe duken më të gjata . Struktura e lëngshme e kësaj bojë për qerpike nuk rrjedh dhe nuk shkrihet, është e lehtë për t’u aplikuar dhe ofron një rezultat optimal dhe afatgjatë.

Ky rimel organik për qerpike me gjatësi të pafund të certifikuar nga SO’BIO étic® është e pasuruar me vaj kastori organik për të forcuar, mbrojtur dhe rigjallëruar qerpikët, si dhe një ekstrakt organik tërshërë të kombinuar me vaj jojoba, luledielli dhe mimozë për të mbuluar dhe kujdesur natyrshëm qerpikët. Ky rimel  ofron rezultate befasuese, duke i lënë qerpikët tuaj të definuar në mënyrë të përkryer dhe dukshëm më të gjatë, për një prekje përfundimtare magjepsëse.

Këshilla jonë: Përdorni furçën për të aplikuar maskarën nga rrënja e qerpikëve drejt majave, duke e përsëritur aplikimin derisa të merrni gjatësinë dhe efektin e dëshiruar.
E krijuar për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti me pigmente 100% natyrale. I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.Rimel per qerpike me gjatësi të pafundme të certifikuar nga SO’BIO étic®zgjat dukshëm qerpikët për të përcaktuar sytë duke mbetur një pamje mahnitëse natyrale!

Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

  • Përshtatur për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti
  • 100% pigmente natyrale
  • 0% silikon, aroma artificiale dhe ngjyrues
  • Prodhuar në FR

Aqua (water), Cera alba (beewax)*,RUBUS IDAEUS (RASPBERRY FRUIT) WATER*, ACACIA DECURRENS/JOJOBA/SUNFLOWER SEED WAX/ POLYGLYCERYL-3 ESTERS, Glyceryl behenate, Copernicia Cerifera Cera (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax)*,Glycerin, Alcohol, Sucrose Stearate, Acacia Seyal gum*, C12-C16 Alcohols, Hydrogenated Castor Oil Dimer Dilinoleate, ZEA MAYS CORN STARCH*, Palmitic acid, Hydrogenated Lecithin, Ricinus Communis (Castor) seed oil*, Glyceryl Caprylate, Argania Spinosa (Kernel) oil*, Sodium Dehydroacetate, Phospholipids, Cellulose, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (sunflower) seed oil, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Avena Sativa (oat) Kernel extract*, Sodium Phytate, Dehydroacetic acid, Citric acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. May contain : CI 77499 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides).

*Përbërës të kultivuar në mënyrë organike.
Cosmos organik i certifikuar nga ECOCERT Greenlife bazuar në standardet e disponueshme në http://cosmos.ecocert.com
99% e përbërësve totalë janë marrë në mënyrë natyrale.
27 % e totalit të përbërësve janë të kultivuara në mënyrë organike.

There are no reviews yet.

Be the first to review “RIMEL GJATESI DHE DEFINICION – SO BIO ETIC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.