0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

KONDICIONER PËR FLOKËT ME QUMËSHT BAJAMEJE DHE PROTEINA ORIZI PA SULFATE – SO’BIO ETIC

1,150.00 L

Kondicioner për flokët me qumësht bajamesh dhe proteina orizi

Share:

Përshkrim

So’Bio étic® prezanton një linjë të re të produkteve të flokëve me respekt absolut për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.
Me një përbërje inovative pa silikon, ato përmbajnë një kompleks të specializuar të bazuar në rrëshirë natyrale që siguron veprim të butë.
Kondicionerët So’Bio étic® ofrojnë
Flokë të butë, pa nyje
Shkëlqim dhe butësi natyrale çdo ditë!
1) Kondicioner per flokët me qumësht bajame dhe proteina orizi.
Për flokë të butë dhe të lehtë për t’u krehur.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
Zbërthen dhe hidraton flokët.
Lehtëson modelin e flokëve.
Flokët fitojnë butësi dhe shkëlqim!
PËRDORIMI
1) Si krem kondicioner: aplikojeni pas larjes me shampo, në majat e flokëve. Lëreni për 1-2 minuta dhe shpëlajeni mirë.
2) Si maskë: aplikojeni në flokë të lagur. Lëreni për 5 minuta dhe shpëlajeni mirë.
3) Si një produkt ne vend te shampos: Shmangni larjen e përditshme me shampo. Përdorni balsamonin në vend të shampos midis larjeve dhe
jepini një kujdes të vërtetë flokëve tuaj.
Léa Nature Laboratories kanë zhvilluar linjën e produkteve të flokëve So’Bio etic me respekt për mjedisin dhe natyrën e flokëve tuaj.
Përbërja e tyre nuk përmban sulfate, por një kompleks specifik të bazuar në rrëshirë bimore që lejon një veprim të butë në lëkurën e kokës.
Në 10 larje flokët rifitojnë shkëlqimin e tyre natyral!
Produktet e flokëve SO’BiO etic nuk përmbajnë
Sulfatet – Parabenet – Silikoni
Përbërja e biodegradueshme dhe paketimi bimor – PE vegétal – për respekt absolut të mjedisit.

PERBERESIT: qua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Coco-Caprylate, Ricinus Communis (Castor Seed) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil *, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil *, Benz Glyceryl Stearate SE, Xanthan Gum, Dicaprylyl Ether, Bentonite, Sodium Stearoyl Glutamate, Lauryl Alcohol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Perfume (Fragrance), Hydrogenated Castor Oil, Prunus Amygdalus Amara * Bitter Almond Kernel Oil, Bitter Almond Kernel , Linalool, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caesalpina Spinosa Gum, Rice Sativa (Seed) Protein, Phytic Acid, Rice Sativa (Rice Hull Powder) Extract, Gluconolactone, Potassium Sorbate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) *, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Calcium Gluconate

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONDICIONER PËR FLOKËT ME QUMËSHT BAJAMEJE DHE PROTEINA ORIZI PA SULFATE – SO’BIO ETIC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.