0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

RIMEL DENDESI DHE VOLUM – SO BIO ETIC

1,980.00 L

Zbuloni rimelin tonë organik me VOLUM absolut të certifikuar SO’BiO étic® për të zbuluar sy intensivë dhe tërheqës.

Më shumë volum për qerpikët tuaj?

Zbuloni rimelin tonë organik me VOLUM absolut të certifikuar SO’BiO étic® për të zbuluar sy intensivë dhe tërheqës.
Cilado qoftë natyra e qerpikëve tuaj, nëse jeni duke kërkuar për një mbulim më të dendur me një efekt voluminoz të dukshëm, ky është maskara për ju. Falë furçës së saj volumizuese, maskara me volum absolut SO’BiO étic® mbulon çdo qerpik për volum dhe dendësi të menjëhershme. Struktura e lëngshme nuk rrjedh dhe nuk shkrihet, duke siguruar një rezultat që mbetet i përsosur gjatë gjithë ditës. Është i pasuruar me vaj ricini për t’u kujdesur për qerpikët tuaj falë virtyteve të tij forcuese dhe rigjallëzuese. Prodhuar me pigmente 100% natyrale, ky rimel është i pigmentuar dendur për një përfundim intensiv me ngjyra.

Rezultati: qerpikët janë të definuar dhe dukshëm më të plotë dhe të vëllimshëm, për sy joshës.
Këshilla jonë: për të intensifikuar efektin volumizues, përsëritni aplikimin derisa të arrini plotësinë e dëshiruar.
Formulë e zhvilluar për personat me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti, e testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht, duke siguruar aplikim dhe heqje të butë.

Falë maskarës organike Absolute Volume të çertifikuar SO’BiO étic®, qerpikët tuaj janë të plotë dhe të përcaktuar, me volum mahnitës dhe 100% magjepsës!

Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

 

  • Përshtatur për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti
  • 100% pigmente natyrale
  • 0% silikon, aroma artificiale dhe ngjyrues
  • Prodhuar në FR

Aqua(Water), Cera Alba (Beeswax)*, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3esters (Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Wax/Polyglyceryl-3 Esters), Glyceryl Behenate, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Water*, Copernicia Cerifera Cera (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax) *, Glycerin, Alcohol, Acacia Seyal Gum*, Sucrose Stearate, C12- 16 Alcohols, Hydrogenated Castor Oil Dimer Dilinoleate, Zea Mays (Corn) Starch*, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Caprylate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Calcium Aluminum Borosilicate, Sodium Dehydroacetate, Phospholipids, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Sodium Phytate, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Silica, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tilia Tomentosa Bud Extract*. May Contain : Ci 77499 (Iron Oxides), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77492 (Iron Oxides).

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “RIMEL DENDESI DHE VOLUM – SO BIO ETIC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.