0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

YOGI TEA – GREEN BALANCE – 17 bustina

469.00 L

E lehtë, e gjallë, e qetë.

 

 

Per të krijuar harmoni, keni nevojë për frymëzim. Ky çaj mund t’ju ndihmojë ta gjeni: këtu, mençuria e traditave aziatike në formën e çajit jeshil dhe kombucha-s takohet me lulet freskuese të barit të limonit, mentes dhe lules së plakut. Aromat janë në ekuilibër. Një çaj fantastik për të përballuar sfidat – ose thjesht për ta shijuar gjatë relaksimit.

 

Çaji për të gjithë ata që besojnë në kohë.

Çaj jeshil* (67%), lule plaku* (10%), bar limoni* (8%), mente* (5%), pije e tharë Kombucha* (çaj i fermentuar), verbena limoni*, vaj portokalli gjaku*, fasule vanilje *, ekstrakt vanilje*, shije natyrale luleshtrydheje dhe pjeshke, banane natyrale, fruta pasioni dhe ekstrakt vishnje.

*E certifikuar organike

There are no reviews yet.

Be the first to review “YOGI TEA – GREEN BALANCE – 17 bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *