0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
  • Gallery Image

SO’BiO – MASCARA LENGTH AND DEFINITION – 01 BLACK – 01 BLACK – DEFINITION AND LENGTH

1,980.00 L

A po ëndërroni për qerpikë shumë të gjatë dhe të përcaktuar në mënyrë perfekte?

Atëherë do t’ju pëlqejë bojë për vetulla jonë organike me gjatësi të pafund të certifikuar nga SO’BIO étic®, e cila i bën qerpikët tuaj të duken më të gjatë dhe i jep definicion syve tuaj, duke e bërë atë të papërmbajtshëm. Me furçën e tij tepër precize që ndan dhe zgjat çdo qerpik një nga një, ato ripërcaktohen dhe duken më të gjata . Struktura e lëngshme e kësaj bojë për vetulla nuk rrjedh dhe nuk shkrihet, është e lehtë për t’u aplikuar dhe ofron një rezultat optimal dhe afatgjatë pa grumbullime.

  • Përshtatur për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti
  • 100% pigmente natyrale
  • 0% silikon, aroma artificiale dhe ngjyrues
  • Prodhuar në FR

Tub kartoni 8 ml / 0,27 fl.oz

Share:

This SO’BIO étic® certified organic Infinite Length mascara is enriched with organic castor oil to fortify, protect and revitalize the lashes, as well as an organic oat extract combined with jojoba, sunflower and mimosa oils to naturally coat and care for the lashes. Kjo bojë për vetulla ofron rezultate befasuese, duke i lënë qerpikët tuaj të definuar në mënyrë të përkryer dhe dukshëm më të gjatë, për një prekje përfundimtare magjepsëse.

Këshilla jonë: Përdorni furçën për të aplikuar maskarën nga rrënja e qerpikëve drejt majave, duke e përsëritur aplikimin derisa të merrni gjatësinë dhe efektin e dëshiruar.
E krijuar për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti me pigmente 100% natyrale. I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. Bojë për vetulla organike e certifikuar SO’BIO étic® me gjatësi të pafundme zgjat dukshëm qerpikët për të përcaktuar sytë duke mbetur një pamje mahnitëse natyrale!

Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

There are no reviews yet.

Be the first to review “SO’BiO – MASCARA LENGTH AND DEFINITION – 01 BLACK – 01 BLACK – DEFINITION AND LENGTH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.