0

Nuk ka produkte në shporte.

Gallery Image
Gallery Image
  • Gallery Image
  • Gallery Image

PENEL PER SYTË, PRECISION – 01 E ZEZË – SO BIO ETIC

1,880.00 L

Shkoni për një pamje magjepsëse!

Zbuloni penelin organik te syve Precision të certifikuar So’BiO étic® për të nxjerrë në pah sytë tuaj me një prekje të penelit që është aq i thjeshtë per tu aplikuar!

Shkoni për një pamje magjepsëse!

Zbuloni penelin organik te syve Precision të certifikuar So’BiO étic® për të nxjerrë në pah sytë tuaj me një prekje të penelit që është aq i thjeshtë per tu aplikuar! Mos prisni më: falë aplikuesit me majë të holle , ky penel është tepër i lehtë për t’u përdorur dhe tekstura e lëngshme dhe e rehatshme rrëshqet mbi lëkurë për aplikim të përsosur. Falë pigmenteve 100% natyrale , lë një vijë të zezë të mprehtë që nxjerr në pah sytë tuaj.
Në varësi të disponimit ose stilit tuaj, ju mund të kaloni lehtësisht nga një vijë më e hollë në një vijë më të trashë falë majës së holle që siguron shpërndarje të barabartë dhe të saktë.
Ajo thahet shpejt dhe nuk rrjedh në qepallë, duke siguruar që sytë tuaj të mbeten magjepsës gjatë gjithë ditës.

Formula e syrit SO’BiO étic® Precision është gjithashtu e pasuruar me ujë me lule kamomil, çamçakëz akacie dhe ujë lule misri, të cilët janë të gjithë të njohur për virtytet e tyre. Ky liner i syve është përshtatur në mënyrë të përkryer për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti, dhe ju do të vlerësoni kamomilin e shtuar i cili është njohur dhe përdorur për dekada për vetitë e tij zbutëse dhe qetësuese.

Këshilla për aplikim: mbyllni pak syrin dhe filloni të vizatoni një vijë nga këndi i brendshëm në drejtim të jashtëm, përgjatë qerpikëve. Për një vijë më të trashë, ushtroni më shumë presion në majë. Me çfarë pamjeje jeni sot, të viteve ’60, stili egjiptian apo ylli i rock-ut?

Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

  • Përshtatur për njerëzit me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti
  • 100% pigmente natyrale
  • 0% silikon, aroma artificiale dhe ngjyrues
  • Prodhuar në FR

Anthemis Nobilis Flower Water*, CI 77499 (Iron Oxides), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Alcohol**, Glycerin, Glyceryl Stearate, Centaurea Cyanus Flower Water*, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Acacia Senegal Gum, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol, Aqua /Water/Eau, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Glyceryl Caprylate, sodium hydroxide.

*Përbërës të kultivuar në mënyrë organike. **Përpunuar nga përbërës organikë.
Cosmos organik i certifikuar nga ECOCERT Greenlife bazuar në standardet e disponueshme në http://cosmos.ecocert.com
99% e përbërësve totalë janë marrë në mënyrë natyrale.
74 % e totalit të përbërësve janë të kultivuara në mënyrë organike.

There are no reviews yet.

Be the first to review “PENEL PER SYTË, PRECISION – 01 E ZEZË – SO BIO ETIC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.