Kthehu tek So Bio Etic

Scrub për fytyrën me Aloe Vera 150 ml- So Bio Etic

1,850 L

Përshkrimi: I pasuruar me lëngun organik të pastër të Aloe Verës, ky scrub pastron në thellësi lëkurën e fytyrës tuaj duke e lënë atë të pastër, të butë, të hidratuar dhe të freskët.

Përshkrimi i produktit

Scrub për fytyrën me Aloe Vera 150 ml

Përshkrimi: I pasuruar me lëngun organik të pastër të Aloe Verës, ky scrub pastron në thellësi lëkurën e fytyrës tuaj duke e lënë atë të pastër, të butë, të hidratuar dhe të freskët.

Këshillë: Aplikojeni scrub-in në lëkurë të lagësht duke e shmangur nga konturet përreth syve. Masazhojeni lëkurën dhe më pas shpërlajeni me ujë të ngrohtë. Përdoreni një ose dy herë në javë.

Dermatologjikisht i testuar.

Përbërësit: Triticum Spelta Seed Water*, Ujë, Glycerin, Glycerin, Decyl Glucoside, Bambusa Arundinacea (Stem) Extract, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Jojoba Esters, Sodium Levulinate, Dehydroxanthan Gum, Lactic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Limonene, Chromium Hydroxide Green, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Lecithin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Terpineol, Tocopherol, Ficus Carica (Fig Fruit) Extract, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Sodium Hydroxide.

*Përbërësit nga bujqësia organike

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Scrub për fytyrën me Aloe Vera 150 ml- So Bio Etic”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *