Kthehu tek So Bio Etic

Shampo Trupi me Vanille de Tahiti 300 ml- So Bio Etic

1,200 L

Shijoni një udhëtim ekzotik në Tahiti, me aromën e këndshme dhe joshëse të Vaniljes origjinale.

Me një teksturë kremoze,  pasuruar me aloe vera dhe me aromën e ëmbël të vaniljes, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e transformon dushin tuaj në një moment relaksues dhe të paharrueshëm.

So Bio zgjodhi llojshmërinë e shkëlqyer të vaniljens Tahitiane, e cila është mbledhur në mënyrë tradicionale dhe ceremoniale që nga viti 1841 në të gjithë zonën.

 

99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale

16% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Shampo So Bio – Vanille de Tahiti 300 ml

Shijoni një udhëtim ekzotik në Tahiti, me aromën e këndshme dhe joshëse të Vaniljes origjinale.

Me një teksturë kremoze,  pasuruar me aloe vera dhe me aromën e ëmbël të vaniljes, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e transformon dushin tuaj në një moment relaksues dhe të paharrueshëm.

So Bio zgjodhi llojshmërinë e shkëlqyer të vaniljens Tahitiane, e cila është mbledhur në mënyrë tradicionale dhe ceremoniale që nga viti 1841 në të gjithë zonën.

 

 

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Lactic Acid, CI 77891 (Titanium Dioxide), Benzoic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Linalool, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Vanilla Tahitensis Fruit Extract.

 

99% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale

16% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

 

  • Paraben free
  • Ether Glycol, PEG, EDTA free
  • GMO free
  • No Soduim lauryl sulfate
  • No petrochemical compounds
  • Not tested on animals.
  • No animal by-product
  • Not use colouring agents
  • Formulë dermatologjikisht e testuar
  • 100% aromë natyrale

 

*Kultivime organike të çertifikuara nga Ecocert Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Shampo Trupi me Vanille de Tahiti 300 ml- So Bio Etic”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *