Kthehu tek So Bio Etic

Shampo për trupin me Jasmin 300 ml- So Bio Etic

1,200 L

Ndërmerrni një udhëtim imagjinar në Luginën e Nilit dhe përjetoni aromën marramendëse dhe të fortë të Jasminës Egjiptiane.

Një kombinim unik i luleve të mrekullueshme të Lindjes.

 

Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aromë të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues.

 

So Bio etic+ zgjodhi Jasminën origjinale Egjiptiane, e cila është mbledhur nga prodhuesit vendas ndërsa, proçesi i distilimit zhvillohet në mënyrë tradicionale në Francë.

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

So Bio- Shampo për trupin me Jasmin 300 ml

Ndërmerrni një udhëtim imagjinar në Luginën e Nilit dhe përjetoni aromën marramendëse dhe të fortë të Jasminës Egjiptiane.

Një kombinim unik i luleve të mrekullueshme të Lindjes.

 

Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aromë të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues.

 

So Bio Etic+ zgjodhi Jasminën origjinale Egjiptiane, e cila është mbledhur nga prodhuesit vendas ndërsa, proçesi i distilimit zhvillohet në mënyrë tradicionale në Francë.

 

So Bio është anëtar aktiv i Organizatës 1% për planetin dhe është e angazhuar për të ofruar çdo vit 1% të të ardhurave neto organizatave mjedisore.

 

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Jasminum Officinale Flower Water*, Benzoic Acid, Parfum (Fragrance), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Linalool, Citric Acid, Potassium Sorbate.

 

99% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale

10% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

 

  • Paraben free
  • Ether Glycol, PEG, EDTA free
  • GMO free
  • No Soduim lauryl sulfate
  • No petrochemical compounds
  • Not tested on animals.
  • No animal by-product
  • Not use colouring agents
  • Formulë dermatologjikisht e testuar
  • 100% aromë natyrale

 

*Kultivime organike të çertifikuara nga Ecocert Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Shampo për trupin me Jasmin 300 ml- So Bio Etic”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *