Kthehu tek So Bio Etic

Krem dushi me Bajame & Mjaltë 300 ml- So Bio Etic

1,200 L

Një udhëtim në zemër të Provencës me aromën nostalgjike të bajames dhe mjaltit.

Dorëzojuni tërësisht përbërësve delikatë dhe aromës së ëmbël të bajames.

Strukturë e butë, e pasuruar me vajin e bajames dhe aloe vera për një kujdes maksimal të lëkurës. Kthehuni pas në fëmijëri dhe dorëzojuni kujtimeve të këndshme e të ëmbla…

 

99% e totalit të përbërësve me origjinë bimore

16% e totalit të përbërësve  nga mbjellje biologjike

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

So Bio Etic- Krem dushi me Bajame & Mjaltë 300 ml

Një udhëtim në zemër të Provencës me aromën nostalgjike të bajames dhe mjaltit.

Dorëzojuni tërësisht përbërësve delikatë dhe aromës së ëmbël të bajames.

Strukturë e butë, e pasuruar me vajin e bajames dhe aloe vera për një kujdes maksimal të lëkurës. Kthehuni pas në fëmijëri dhe dorëzojuni kujtimeve të këndshme e të ëmbla…

 

 

So Bio Étic është anëtar aktiv i Organizatës 1% për planetin dhe është e angazhuar për të ofruar çdo vit 1% të të ardhurave neto organizatave mjedisore.

 

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Lactic Acid, CI 77891 (Titanium Dioxide), Benzoic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Linalool, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Vanilla Tahitensis Fruit Extract.

 

99% e totalit të përbërësve janë me origjinë bimore

16% e totalit të përbërësve janë nga mbjellje biologjike

 

  • Paraben free
  • Ether Glycol, PEG, EDTA free
  • GMO free
  • No Soduim lauryl sulfate
  • No petrochemical compounds 
  • Not tested on animals.
  • No animal by-product
  • Not use colouring agents
  • Dermatologjikisht e testuar
  • 100% natural fragrance

 

* Kultivime organike të certifikuara nga ECOCERT Greenlife në dispozicion në: www.cosmetiques.ecocert.com

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Krem dushi me Bajame & Mjaltë 300 ml- So Bio Etic”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *