Kthehu tek So Bio Etic

So Bio Etic – Ujë micellar me Aloe Vera 500 ml

1,700 L

Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera!

Në zemër të bimës përqëndrohen përfitimet hidratuese të Aloe Verës. Aty fshihen të gjitha vetitë rigjeneruese dhe qetësuese.

Bio Etic për përgatitjen e serisë Aloe Vera ka zgjedhur më të mirën që ka për të dhënë Aloe: lëngun e saj të pastër dhe të freskët!

EAU MICELLAIRE me Aloe -Trëndafil – Bisabolol

Ujë i projektuar posaçërisht për heqjen e grimit, pastron dhe qetëson lëkurën e ndjeshme / lëkurën reaktive.

Siguron pastrimin e butë të fytyrës, syve dhe buzëve.

Kombinon vetitë rigjeneruese dhe hidratuese të aloes organike me vetitë qetësuese dhe tonifikuese të ujit të  lules së kamomilit  dhe trëndafilit me efektin anti-inflamatr të përbërësit natyral aktiv Bisabolol.

Formulë jashtëzakonisht e butë, pastron tërësisht grimin dhe papastërtitë duke respektuar ekuilibrin e lëkurës.

Lëkura rifiton relaksin dhe freskinë e saj origjinale.

Shpëlarja nuk është e nevojshme.

Testuar dermatologjikisht

Formulë e testuar nga okulistë, i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.

Përshkrimi i produktit

Ujë micellar me Aloe Vera për lëkurë të ndjeshme-reaguese 500 ml

Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera!

Në zemër të bimës përqëndrohen përfitimet hidratuese të Aloe Verës. Aty fshihen të gjitha vetitë rigjeneruese dhe qetësuese.

Bio Etic për përgatitjen e serisë Aloe Vera ka zgjedhur më të mirën që ka për të dhënë Aloe: lëngun e saj të pastër dhe të freskët!

EAU MICELLAIRE me Aloe -Trëndafil – Bisabolol

Ujë i projektuar posaçërisht për heqjen e grimit, pastron dhe qetëson lëkurën e ndjeshme / lëkurën reaktive.

Siguron pastrimin e butë të fytyrës, syve dhe buzëve.

Kombinon vetitë rigjeneruese dhe hidratuese të aloes organike me vetitë qetësuese dhe tonifikuese të ujit të  lules së kamomilit  dhe trëndafilit me efektin anti-inflamatr të përbërësit natyral aktiv Bisabolol.

Formulë jashtëzakonisht e butë, pastron tërësisht grimin dhe papastërtitë duke respektuar ekuilibrin e lëkurës.

Lëkura rifiton relaksin dhe freskinë e saj origjinale.

Shpëlarja nuk është e nevojshme.

Testuar dermatologjikisht

 

Formulë e testuar nga okulistë, i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.

 

 

Këshillë: Duke përdorur një pambuk, aplikojeni në të gjithë fytyrën, qafën, sytë dhe buzët. Nuk kërkon shpëlarje.

 

Përbërësit: Ujë, Anthemis Nobilis Flower Water*, Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Levulinate, Lactobacillus Ferment, Rosa Damascena Flower Water*, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*

*Përbërësit nga bujqësia organike

99% e totalit me origjinë natyrore

10% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike

 

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “So Bio Etic – Ujë micellar me Aloe Vera 500 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *