Kthehu tek Shampo & Sapun m

Shampo për Rigjenerimin e Flokut me Miglion e artë 200 ml

1,500 L

Pa paraben, pa ngjyrues sintetikë, pa PEG, Nikel i testuar, produkti përfundimtar i pa testuar te kafshët. (pH 5.4-5.7)

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagësht, lëreni për disa minuta (3-5 minuta) dhe më pas shpërlajeni mirë kokën.

Përshkrimi i produktit

Shampo për rigjallërimin e flokut me Miglion e artë

Pa paraben, pa ngjyrues sintetikë, pa PEG, Nikel i testuar, produkti përfundimtar i pa testuar te kafshët.

(pH 5.4-5.7)

 

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagësht, lëreni për disa minuta (3-5 minuta) dhe më pas shpërlajeni mirë kokën.

 

Përbërësit: Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Carboxymethyl Cocopolypropylamine, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Dea, Sodium Chloride, Polyquaternium-22, Lactic Acid, Methyl Salicylate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin, Polisorbate 20, Glycerin, Chamomilla Recuita Exract, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Saccharomyces/copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Saccharomyces/Silicon Ferment, Linseed Acid, Achillea Millefolium Extract, Helichrysum Italicum Extract, Tilia Cordata Extract, Passiflora Incarnata Extract, Panicum Miliaceum Extract, Hypericum Perforatum Extract, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Cl 10020, Cl 47005.

 

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Shampo për Rigjenerimin e Flokut me Miglion e artë 200 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *