Sanotint Bojë Flokësh/ Reflex nr.51

1,800 L

Me Miglion e artë dhe me ekstrakte bimore natyrore.

Nuk përmban amoniak, ujë të oksigjenuar dhe nuk dëmton flokët.

Është delikat me flokët tuaj dhe përmban ekstratin e kamomilit, ullirit dhe milion e artë.

Eleminohet gradualisht pas 5 ose 6 larjesh.

Përshkrimi i produktit

Reflex 51 (Black)

Me Miglion e artë dhe me ekstrakte bimore natyrore.

Nuk përmban amoniak, ujë të oksigjenuar dhe nuk dëmton flokët.

Është delikat me flokët tuaj dhe përmban ekstratin e kamomilit, ullirit dhe milion e artë.

Eleminohet gradualisht pas 5 ose 6 larjesh.

 

Kujdes: Këshillohet të përdoret një reflex që është afërsisht i ngjashëm me ngjyrën tuaj natyrale ose pak më të errët.

Përdorni dorezat e nevojshme gjatë aplikimit.

Për flokët e lyer, të zbardhur apo flokët që u është bërë permanent rekomandohet që të përdoret si fillim në një pjesë të flokut dhe të mbahet për rreth gjysmën e kohës që mbahet zakonisht.

Mos e përdorni në qerpikë dhe në vetulla sepse mund të shkaktojë alergji.

Në rast të ndonjë kontakti me sytë pastrojeni menjëherë me ujë të pastër.

Rekomandohet të bëhet një test në një pjesë të vogël për të parë nëse shkakton alergji.

Mbajeni larg duarve të fëmijëve.

 

Përmban: një shishe 80 ml me bojën e flokëve, 1 shishe 15 ml me balsam, 3 paketime 15 ml shampoje Sanotint me ph 5.5-6, 1 palë doreza, 1 kapuç plastik dhe informacioni i nevojshëm.

 

Përbërësit: Ujë, Methoxyisopropanol, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxyethylcellulose, Laurdimonium hydroxypropyl, Hydrolyzed wheat protein, Polyquaternium-22, Parfum, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Sorbic acid, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Cinchona  Succiruba Extract, Olea Europea Leaf Extract, Panicum Miliaceum extract, Chamomilla Recuita extract, Linalool, Acid Violet 43, Dispense black 9, basic yellow 57,  basic brown 16, Basic red 76, basic blue 99.

 

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Sanotint Bojë Flokësh/ Reflex nr.51”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *