Kthehu tek Rosalia

Rosalia Serum Organic HA

4,300 L

Përqendrim i lartë i Acidit Hyaluronic 100% natyral.

Nga sondazhet e fundit të bioteknologjisë së bimëve rezulton produkt unik:

 • Ai synon hidratimin e thellë dhe intensiv të lëkurës
 • Mbush vijat dhe rigjallëron lëkurën
 • Ofron elasticitet dhe qëndrueshmëri të lëkurës
 • Parandalon rrudhat
 • Ndalon dobesimin/varjen e lekurës

Acidi Hyaluronic është një ushqyes natyral i lëkurës!

Përshkrimi i produktit

Serum organik i koncentruar HA

 

Përqendrim i lartë i Acidit Hyaluronic 100% natyral.

Nga sondazhet e fundit të bioteknologjisë së bimëve rezulton produkt unik:

 • Ai synon hidratimin e thellë dhe intensiv të lëkurës
 • Mbush vijat dhe rigjallëron lëkurën
 • Ofron elasticitet dhe qëndrueshmëri të lëkurës
 • Parandalon rrudhat
 • Ndalon dobesimin/varjen e lekurës

Acidi Hyaluronic është një ushqyes natyral i lëkurës!

Sasia e acidit Hyaluronic që prodhohet nga trupi ulet me kalimin e kohës.

Kjo ulje është shkaku i rrudhave dhe lëshimit/varjes së lëkurës.

Në botën e kozmetikës, ai është i njohur për vetitë e tij hidratuese dhe veprimit të angazhuar në luftimin e efekteve të kohës.

Në vitet e fundit është praktikuar mbushja e rrudhave të fytyrës.

Serumi Rosalia HA ofron të gjitha përfitimet e acidit Hyaluronic duke i dhënë lëkurës rigjenerim dhe freski.

Ky është një produkt i shkëlqyer kozmetike që plotëson nevojat për çdo moshë dhe çdo lloj lëkurë!

 

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni çdo ditë në fytyrë, ballë dhe konturin e syve. Mund të shoqërohet me çdo produkt tjetër të së njejtës linjë.

 

Përbërësit: Ujë (water), Ribes nigrum (Black currant) flower water*, Alcohol*, Sodium hyaluronate, Natural Parfum**, Citronellol**, Geraniol**, D-Limonene**, Linallol**.

100% e totalit të përbërësve janë natyralë.

50% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

 • Paraben free
 • Preservative free
 • Ether Glycol, PEG, EDTA  free
 • GMO free
 • No petrochemical compounds
 • Not tested on animals.
 • No animal by-product
 • Not use colouring agents
 • 100% natural fragrance

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

** Përmbajtje natyrale e vajrave esencial.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia Serum Organic HA”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *