Kthehu tek Rosalia

Rosalia Serum HD 30 ml

4,300 L

Serumi HD kombinon vajin e farave të trëndafilit të egër (Wild Musk Rose) me ekstraktin e vajit të farave Hibiscus, që është një përbërës shumë i rëndësishëm për të mbajtur lëkurën të re dhe për të reduktuar kontraktimet e muskujve të fytyrës.

Përshkrimi i produktit

Rosalia Serum HD 30 ml

Serumi HD kombinon vajin e farave të trëndafilit të egër (Wild Musk Rose) me ekstraktin e vajit të farave Hibiscus, që është një përbërës shumë i rëndësishëm për të mbajtur lëkurën të re dhe për të reduktuar kontraktimet e muskujve të fytyrës.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni një ose dy herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë në trajtë masazhi. Absorbohet menjëherë nga lëkura. Efekti relaksues ndjehet menjëherë.

Përbërësit: Aqua (water), Ribes nigrum (Black currant) flower water*, Alcohol*, Hydrolized hibiscus esculentus extracts*, Dextrin, Xanthan gum, Natural Parfum, Rosa Moschata (Musk Rose) seed oil*, Citronellol**, Geraniol**, D-Limonene**, Linalool**.

* Dermatologjikisht i testuar.

100% e totalit të përbërësve janë natyralë.

50% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

  • Paraben free
  • Preservative free
  • No petrochemical compounds
  • No animal testing
  • No animal by-product

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

** Përmbajtje natyrale e vajrave esencial.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia Serum HD 30 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *