Kthehu tek Rosalia

Rosalia Serum HA Hyaluronic acid 30 ml

4,300 L

Përshkrimi i produktit

Rosalia Serum HA Hyaluronic acid 30 ml

Serum organik i koncentruar HA.

Përqendrim i lartë i Acidit Hyaluronic 100% natyral.

Nga sondazhet e fundit të bioteknologjisë së bimëve rezulton produkt unik:

 

  • Ai synon hidratimin e thellë dhe intensiv të lëkurës
  • Mbush vijat dhe rigjallëron lëkurën
  • Ofron elasticitet dhe qëndrueshmëri të lëkurës
  • Parandalon rrudhat
  • Ndalon dobesimin/varjen e lekurës

 

Acidi Hyaluronic është një ushqyes natyral i lëkurës.

 

Sasia e acidit Hyaluronic që prodhohet nga trupi ulet me kalimin e kohës.

Kjo ulje është shkaku i rrudhave dhe lëshimit/varjes së lëkurës.

Në botën e kozmetikës, ai është i njohur për vetitë e tij hidratuese dhe veprimit në luftimin e efekteve të kohës.

Në vitet e fundit është praktikuar mbushja e rrudhave të fytyrës.

Serumi Rosalia HA ofron të gjitha përfitimet e acidit Hyaluronic duke i dhënë lëkurës rigjenerim dhe freski.

Ky është një produkt i shkëlqyer kozmetike që plotëson nevojat për çdo moshë dhe çdo lloj lëkurë!

 

Përbërësit: Aqua, Alcohol**, Sodium Hyaluronate, Parfum*, Aloes barbadensis leaf juice powder*, Benzyl salicylate, Citronellol**,  Linalool**.

 

100 % e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrore

50 % e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

 

Importuar nga Bio Center Al

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia Serum HA Hyaluronic acid 30 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *