Kthehu tek Rosalia

Rosalia–Serum Absolu 30ml

4,000 L

Serum organik për fytyrën dhe sytë, me efekt anti-rrudhë dhe anti-plakje.

Formulë e përqëndruar në një kombinim të veçantë të vajrave organik si: Trëndafil i Egër, Luledielli, Kajsi, Lajthi, Avokado, Argan, Lulenate, Bajame.

Komponentë me efekt anti-rrudhë, rigjenerues dhe anti-plakje.

Përthithet lehtësisht, jo i yndyrshëm, ushqen në thellësi, hidraton, forcon indet, i jep shkëlqim dhe vitalitet lëkurës.

Rekomandohet për kujdesin e gjithë fytyrës dhe syve, sidomos për lëkurat e ndjeshme pa vitalitet.

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Rosalia Serum Absolu anti-age 30ml

Serum organik për fytyrën dhe sytë, me efekt anti-rrudhë dhe anti-plakje.

Formulë e përqëndruar në një kombinim të veçantë të vajrave organik si: Trëndafil i Egër, Luledielli, Kajsi, Lajthi, Avokado, Argan, Lulenate, Bajame.

Komponentë me efekt anti-rrudhë, rigjenerues dhe anti-plakje.

Përthithet lehtësisht, jo i yndyrshëm, ushqen në thellësi, hidraton, forcon indet, i jep shkëlqim dhe vitalitet lëkurës.

Rekomandohet për kujdesin e gjithë fytyrës dhe syve, sidomos për lëkurat e ndjeshme pa vitalitet.

 

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, qafë, sy dhe në konturin e buzëve.

 

Përbërësit: Εthyl linoleate, silica, Rosa moschata (Musk Rose) oil*, Macadamia ternifolia (Macadamia nut) oil*, Buxus chinensis oil*, Prunus amygdalus dulcis oil*, Triticum vulgare (Wheat germ) oil, Corylus avellana (Hazelnut) oil*, tocopherol,natural parfum (geraniol, citronellol, limonene)**.

100% e totalit të përbërësve janë natyralë.

64% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike. Origjina France.

  • Paraben free
  • Preservative free
  • No petrochemical compounds
  • No animal testing
  • No animal by-product

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

** Përmbajtje natyrale e vajrave esencial.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia–Serum Absolu 30ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *