Kthehu tek Rosalia

Rosalia Scrub për fytyrën 50 ml

1,960 L

Scrubi organik i Rosalias largon butësisht nga fytyra papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës në sajë të argjilës së bardhë dhe pluhurit të orizit që përmban.

Ideuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, e rigjallëron dhe i jep shkëlqim asaj.

Pasuruar me vajin e Trëndafilit të Egër dhe acide yndyrore, rigjeneron, zbut dhe ka aktivitet antioxidant.

Përshkrimi i produktit

Rosalia Scrub për fytyrën 50 ml

Scrubi organik i Rosalias largon butësisht nga fytyra papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës në sajë të argjilës së bardhë dhe pluhurit të orizit që përmban.

Ideuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, e rigjallëron dhe i jep shkëlqim asaj.

Pasuruar me vajin e Trëndafilit të Egër dhe acide yndyrore, rigjeneron, zbut dhe ka aktivitet antioxidant.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe të pastër duke e masazhuar me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të vakët. Mos e aplikoni afër konturit të syve.

Lëkura ushqehet në thellësi duke rifituar pastërtinë dhe shkëlqim.

 

Përbërësit:  Aqua (water), glycerin, Helianthus annuus seed oil*, Ribes nigrum water flower, Castor oil hydrogenated, Rosa moschata seed oil*, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Butyrospermum parkii*, Prunus amygdalus dulcis oil*, Ricinus communis seed oil*, Parfum**, Benzyl alcohol, Xanthan gum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Tocopherol, Geraniol**, Citronellol**, D-Limonene**, Linalool**.

* Klinikisht i testuar.

98.4% e totalit të përbërësve janë natyralë.

31% e totalit të përbërësve janë nga bujqesia organike.

  • Paraben free
  • No petrochemical compounds
  • No animal testing
  • No animal by-product

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

** Përmbajtje natyrale e vajrave esencial.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia Scrub për fytyrën 50 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *