Kthehu tek Rosalia

Rosalia- Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy 200 ml

2,300 L

Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy, me vajin e trëndafilit të egër dhe me vajin e kajsisë. Me delikatesë pastron dhe largon make-up-in në mënyrë perfekte.

Kombinimi i vajit të trëndafilit të egër, me ujin e lules gooseberry dhe vajin e kajsisë, i dhuron lëkurës hidratim dhe freski.

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy

Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy, me vajin e trëndafilit të egër dhe me vajin e kajsisë. Me delikatesë pastron dhe largon make-up-in në mënyrë perfekte.

Kombinimi i vajit të trëndafilit të egër, me ujin e lules gooseberry dhe vajin e kajsisë, i dhuron lëkurës hidratim dhe freski.

Hidhni një sasi të vogël në pambuk ose tampon, dhe rrëshqiteni butësisht mbi fytyrë dhe sy.

Nuk ka nevojë për shpëlarje.

 

Përbërësit: Aqua, Ribes nigrum leaf water*, Helianthus annuus seed oil*, Polyglyceryl-6 distearate, Alcohol**, Copernica cerifera cera*, Prunus armeniaca kernel oil*, Decyl glucoside, Rosa Canina fruit oil*, parfum, Decyl glucoside, Xanthan gum, Tocopherol, Benzyl salicylate, citronellol**, linalool**.

*I testuar klinikisht

100% e totalit të përbërësve janë natyralë.

47.5% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

  • Paraben free
  • No petrochemical compounds
  • Preservative free
  • No animal testing
  • No animal by-product

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

 

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia- Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy 200 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *