Kthehu tek Rosalia

Rosalia–Hand & nails cream 50ml

1,750 L

Krem për duart dhe thonjtë, me një teksturë të butë dhe jo të yndyrshme.

Përmban:

 • Vajin e trëndafilit të egër (Wild Musk Rose)
 • Gjalpin e Karitesë (Shea Butter)
 • Vajin e Bajames (Almond Oil)
 • Vajin e Farave të Rrushit (Grape Seed Oil)
 • Aloe Vera

Kjo formulë unike jo vetëm hidraton dhe ka efekt anti-age për lëkurën e duarve tuaja, por gjithashtu mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe redukton njollat kafe.

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Rosalia Krem per duart & thonjtë 50 ml

Krem për duart dhe thonjtë, me një teksturë të butë dhe jo të yndyrshme.

Përmban:

 • Vajin e trëndafilit të egër (Wild Musk Rose)
 • Gjalpin e Karitesë (Shea Butter)
 • Vajin e Bajames (Almond Oil)
 • Vajin e Farave të Rrushit (Grape Seed Oil)
 • Aloe Vera

Kjo formulë unike jo vetëm hidraton dhe ka efekt anti-age për lëkurën e duarve tuaja, por gjithashtu mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe redukton njollat kafe.

 

 

 

Me aftësi të lartë rigjeneruese, ky krem mbron duart tuaja nga faktorët klimaterik.

Vaji organik i trëndafilit të egër (Musk Rose) dhe gjalpi i karitesë (Shea Butter) kanë një efikasitet të lartë në trajtimin e duarve me një lëkurë të thatë, të çarë dhe gjithashtu ky krem ndihmon në parandalimin e shenjave të lëkurës për shkak të moshës.

Që në aplikimin e parë të këtij kremi lëkura e duarve tuaja do jetë më e butë, e qetë dhe e mbrojtur.

 

Mënyra e përdorimit: Masazhoni duart dhe thonjtë tuaj çdo ditë me këtë krem.

 

Përbërësit: Glycerin, aqua, Aloe barbadensis leaf juice extract*, Ribes nigrum flower water*, Cetearyl Alcohol, Glyceryl stearate, Helianthus annuus seed oil*, Rosa moschata seed oil*, Parfum, Stearic acid, Vitis vinifera seed oil*, etearyl glucoside, Sodium Levulinate, Glyceryl caprylate, Sodium anisate, Tocopherol, Citronellol**, Geraniol**, D-Limonene**, Linalool**.

* Klinikisht i testuar.

100% e totalit të përbërësve janë natyralë.

43.8% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike.

 • Paraben free
 • Preservative free
 • No petrochemical compounds
 • No animal testing
 • No animal by-product

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

** Përmbajtje natyrale e vajrave esencial.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia–Hand & nails cream 50ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *