Kthehu tek Rosalia

Rosalia Deodorant 50 ml

1,580 L

Ky produkt organik, është i butë me lëkurën tuaj dhe eleminon të gjitha mikrobet përgjegjëse për aromat e pakëndshme të trupit. Nuk përmban alumin, alkool dhe paraben.

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Ky produkt organik, është i butë me lëkurën tuaj dhe eleminon të gjitha mikrobet përgjegjëse për aromat e pakëndshme të trupit.

Nuk përmban alumin, alkool dhe paraben.

Përbërësit:  Aqua, Rosa damascena aqua*, Rosa moscheta oil*, glycerin, Prunus amygdalus dulcis oil*, Undecylenyl glycine, arachidyl alcohol, behenyl alcohol, arachidyl glucoside, xanthan gum, parfum naturel, potassium sorbate, sodium benzoate, benzyl alcohol

* Klinikisht i testuar.

98.10% e totalit të përbërësve janë natyralë.

34.10% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike.

  • Paraben free
  • No petrochemical compounds
  • No animal testing
  • No animal by-product

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia Deodorant 50 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *