Kthehu tek Rosalia

Rosalia Crème Fluide Intensive 50 ml

4,500 L

Krem i hollë anti-rrudhë.

Është efektiv në lëkurë të thatë, të ndjeshme.

Përmbajtja e lartë e “musk oil” 12%, e bën këtë krem të pasur në acide të ngopura, yndyrna, vajra esencialë dhe vit. A, e domosdoshme për të balancuar lëkurën.

Ky krem unik, rigjeneron lëkurën, i jep shkëlqim të vërtetë dhe ju do të keni një bukuri natyrale.

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Rosalia Crème Fluide Intensive (fytyre/dekolte) 50 ml

Krem i hollë anti-rrudhë.

Është efektiv në lëkurë të thatë, të ndjeshme.

Përmbajtja e lartë e “musk oil” 12%, e bën këtë krem të pasur në acide të ngopura, yndyrna, vajra esencialë dhe vit. A, e domosdoshme për të balancuar lëkurën.

Ky krem unik, rigjeneron lëkurën, i jep shkëlqim të vërtetë dhe ju do të keni një bukuri natyrale.

 

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë të pastër, qafë dhe duar me anë të një masazhi derisa të përthithet nga lëkura totalisht

 

Përbërësit:  Aqua, Rosa Moschata seed oil*, Butyrospermum parkii*, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, Calendula officinalis extract*, Helianthus annuus seed oil*, Prunus amygdalus dulcis oil*, Parfum, Benzyl alcohol, Persea gratissima (Avocado) kernel oil, Simmondsia chinensis seed oil (Jojoba seed oil)*, Tocopherol, Xanthan gum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, citronellol**, D-limonene**, Geraniol**, linalool**.

* Dermatologjikisht i testuar.

98.4% e totalit të përbërësve janë natyralë.

21% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

  • Paraben free
  • No petrochemical compounds
  • No animal testing
  • No animal by-product

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

** Përmbajtje natyrale e vajrave esencial.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rosalia Crème Fluide Intensive 50 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *