Kthehu tek Produkte soje

Rinatura Naturkost- Gjermani, Tofu- Djathi i Sojës

420 L

Produkt biologjik.

Përbërësit: Ujë, fasule soje, lidhëz, kripë e pasur me kalcium.

Produkt i pasur me proteina me vlera të larta, ushqim alternativ i djathit dhe mishit.

Ka shije neutrale.

Pritet, skuqet ose gatuhet dhe mund te kombinohet me shumë pjata.

Nuk ka gjendje

Categories: ,

Përshkrimi i produktit

Rinatura Naturkost- Gjermani, Tofu- Djathi i Sojës

Produkt biologjik.

Përbërësit: Ujë, fasule soje, lidhëz, kripë e pasur me kalcium.

Produkt i pasur me proteina me vlera të larta, ushqim alternativ i djathit dhe mishit.

Ka shije neutrale.

Pritet, skuqet ose gatuhet dhe mund te kombinohet me shumë pjata.

 

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Rinatura Naturkost- Gjermani, Tofu- Djathi i Sojës”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *