Kthehu tek Qumësht

Qumësht Kokosi koncentrat 400 ml me Guar Guam

430 L

Për gjellë, embëlsira dhe kokteile të ndryshme.

Përbërësit: Arrë kokosi*, ujë dhe guar gum.

 

Categories: ,

Përshkrimi i produktit

Qumësht Kokosi

Për gjellë, embëlsira dhe kokteje të ndryshme.

Përbërësit: Arrë kokosi*, ujë dhe guar gum.

 

Tundeni mirë para se ta konsumoni.

Mbajeni ne vend të thatë dhe të freskët.

Mbajeni në frigorifer mbas hapjes.

 

Produkt nga Sri Lanka.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Qumësht Kokosi koncentrat 400 ml me Guar Guam”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *