Kthehu tek Qumësht

Ecomil – Qumësht Bajame pa sheqer 1 L

540 L

I pa ëmbëlsuar/ Përmban sheqerna natyrale (0.1 gr për 100gr).

Nuk përmban Gluten dhe Laktozë.

Përbërësit: Ujë, bajame* (7%), niseshte manioka*, aromatizues bajameje natyral*.

*Nga bujqësia organike.

Përshkrimi i produktit

Qumësht Bajame pa sheqer (Sugar Free) 1 L

I pa ëmbëlsuar/ Përmban sheqerna natyrale (0.1 gr për 100gr).

Nuk përmban Gluten dhe Laktozë.

Përbërësit: Ujë, bajame* (7%), niseshte manioka*, aromatizues bajameje natyral*.

*Nga bujqësia organike.

Mbajeni në frigorifer (+40C) mbas hapjes te konsumohet brënda 5 ditëve.

 

Origjina Ecomil – Spanjë,

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Ecomil – Qumësht Bajame pa sheqer 1 L”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *