Kthehu tek Miell

Noglut- Maja Levadura pa gluten 11 gr

460 L

Maja e thatë, pa gluten

Përdorimi: 1 zarf për 500 gr miell.

Categories: , ,

Përshkrimi i produktit

Noglut- Maja Levadura pa gluten 66 gr

Maja e thatë, pa gluten

Përdorimi: 1 zarf 11 gr për 500 gr miell.

Pesha neto:66  gr

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë.

Produkt: Santivieri- Spanjë

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Noglut- Maja Levadura pa gluten 11 gr”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *