Kthehu tek Të tjera

Natur Compagnie- Gjermani- Kube gatimi me perime 68 gr (8 kube)

260 L

Me permbajtje të ulët kripe.

Përbërësit: Shurup misri, gjalp karite, kripë deti, lëng perimesh (selino, karrota, qepë), ekstrakt maja, karrota (2.4 %), qepë (2.3 %), selino (1.3 %), majdanoz, sheqer të karamelizuar, arrë moskat, domate pluhur (0.3 %), kurkuma, parsnips, vaj luledielli, selino të egër, xinxer.

Një kub në 500 ml ujë të zier.

Mund të përmbajë gjurmë qumështi, gluteni, soje, mustarde dhe vezësh.

Nuk ka gjendje

Categories: ,

Përshkrimi i produktit

Natur Compagnie- Gjermani- Kube gatimi me perime

Me permbajtje të ulët kripe.

Përbërësit: Shurup misri, gjalp karite, kripë deti, lëng perimesh (selino, karrota, qepë), ekstrakt maja, karrota (2.4 %), qepë (2.3 %), selino (1.3 %), majdanoz, sheqer të karamelizuar, arrë moskat, domate pluhur (0.3 %), kurkuma, parsnips, vaj luledielli, selino të egër, xinxer.

Një kub në 500 ml ujë të zier.

Mund të përmbajë gjurmë qumështi, gluteni, soje, mustarde dhe vezësh.

 

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Natur Compagnie- Gjermani- Kube gatimi me perime 68 gr (8 kube)”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *