Mouthwash -Sea Salt – 473 ml

1,360 L

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Mouthwash -Sea Salt –  473 ml

Per mbrojtje totale te gojes!

Për një buzëqeshje që shndrit!
Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te gurëzave.

 

Mënyra e përdorimit:Shperlani dhëmbët tuaj pas çdo vakti për rreth  20-30 sekonda. Perdoreni mbi 2 here ne dite.

Shpërlajeni pa e gëlltitur.

 

*Dermatologjikisht i testuar.

 

  • Paraben free
  • Ether Glycol, PEG, EDTA free
  • GMO free
  • No Soduim lauryl sulfate
  • No petrochemical compounds
  • Not tested on animals.
  • No animal by-product
  • Not use colouring agents
  • 100% natural fragrance

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Mouthwash -Sea Salt – 473 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *