Kthehu tek Miell

Miell Mel – 500 gr

390 L

Miell Mel, i përshtatshëm për bukë dhe prodhime brumi.

Categories: ,

Përshkrimi i produktit

Miell Mel, i përshtatshëm për bukë dhe prodhime brumi.

Energji – 1457 kj/348 kcal

Karbohidrate – 68.1 gr

Proteina – 9.1 gr

Yndyrna – 3.8 gr

Të ruhet në vende të thata dhe gjatë muajve të verës të ruhet në frigorifer. Mund të përmbajë gjurmë nga frutat e thata, soje, susami, gluteni.

Vendi i origjinës Gjermania. Importuar nga Bio Center Albania.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Miell Mel – 500 gr”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *